Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy oldjuk meg a találkozást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjuk meg a találkozást?

Figyelt kérdés
Hétköznapokon nekem, hétvégente neki nem jó... Erre nem tudtok valami megoldást? Ilyen esetekben mit lehet tenni?
2017. febr. 5. 18:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Kb. 1,5 órát kell utaznunk egymáshoz.
2017. febr. 5. 18:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha két ember igazán szeretne találkozni bármit megtesznek érte szerintem. Egyeztessetek, tervezzétek be jóval előre az időpontot, hiszen biztosan lesz olyan, hogy mindkettőtöknek jó. Hétvége talán erre alkalmasabb.:)
2017. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó, csakhogy ő hétvégén végig dolgozik, nekem pedig hétköznap nem jó edzés és munka miatt, mondjuk az neki sem nagyon hasonló okok miatt. Hétköznap azért sem lenne megfelelő, mert kiesne 3 óra a napunkból csak az utazás miatt és akkor még egy mondatot nem beszéltünk egymással.
2017. febr. 5. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltatok mondjuk, hogy nem egymásnál, egymás városában, hanem egy pont fél útra eső helyszínen, ami még úgy egész megközelíthető mindkettőtöknek, ott találkoznátok?:O (első)
2017. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köztes helyszín nem nagyon van, mert nem a távolság olyan szörnyen sok, hanem a közlekedés rémes. Egyébként, de gondoltunk, viszont olyan sok az ember mindenhol...


Am köszi a válaszaidat!

2017. febr. 5. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha Mindenre van kifogás, nem fog összejönni a találkozás.
2017. febr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne már, szánalmasak vagytok, kifogás kifogás hátán...


Mi 1000km-ről csináltuk, mégis meg tudtuk oldani, hogy háromhetente legalább 3 napot (aztán több, mint egy heteket) együtt töltsünk. Hol ő, hol én utaztam. Nehéz volt, de megérte, és eszünk ágában nem volt mindenféle mondvacsinált baromsággal takarózni, mert vágytunk egymásra.

Te ezek szerint annyira mégsem szeretitek egymást, három óra út meg lószar, péntek munka után felülsz a vonatra, és nyolcra ott vagy/esetleg ő.

Mi 13 órányira éltünk egymástól.

2017. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, most olvasom, másfél! óra út... hát, basszus, én melóba többet utaztam sokszor...
2017. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!