Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan oldjuk meg a talalkozas...

Hogyan oldjuk meg a talalkozast a tavoli baratnommel?

Figyelt kérdés
hogy tudjuk feldobni a nyarunkat hogy egyutt legyunk? meg ha csak virtualisan is.. mit tudnannk csinalni?
2015. jún. 1. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Kmolyan nem értem ezt a kérdést. Most ha a barátnőd, miért idegenek tanácsa kell a közös idő eltöltéséhez? Meg most egyáltalán találkoztok, vagy nem?
2015. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tobb mint 300 kmre lakik. nem tud egyfolytaba jonni -menni. a kerdes itt az hogy mit tudnank csinalni egyitt ugy mintha itt lenne velem?
2015. jún. 1. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:

"mit tudnank csinalni egyitt ugy mintha itt lenne velem?"


- Semmit. Ha egyszer nincs itt, akkor nincs itt. Sosem lesz olyan a kapcsolat, főleg nem fiatal korban, mintha személyesen együtt tudnátok tőlteni időt.

De akkor is nektek kell tudni, mi érdekel titeket.

2015. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia


Én kb évente 2-3szor el kell menjek több időre a kedvesemtől, ilyenkor mindig virtuálisan vagyunk aktívak.


Lehet csinálni dolgokat, például mi együtt eszünk, videóval, sokszor ugyanazt.

Szoktunk együtt tv-t nézni is, ugyanazt a műsort, közben kacagunk, kommentálunk.Filmet is szoktunk nézni, közben megy a skype.

Sőt borozni is szoktunk együtt skypon.

Ilyesmiket lehet csinálni.


Így éljük túl a távolléteket:)

2015. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az még lemaradt, hogy sokszor csak megy a skype, mindenki végzi a dolgát, mintha otthon lennénk, s ha eszünkbe jut valami megosztjuk.


S tényleg, nem érzem magam annyira egyedül

2015. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokmindent...kreativitás és bevállalósság + pénz kérdése. Pl nekem hirtelen az jutott eszembe hogy nézhetnétek ugyanazt a filmet egyszerre, vagy elmentek külön-külön egy étterembe vagy valahova és skypeoltok, mintha ő is ott ülne. Vagy egy jó nyálas: este skypon nézed ahogy elalszik *-* értékelni fogja XD
2015. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Használjátok ki a technika adta lehetőségeket. Nézzetek közösen filmet, ugyanazt, egymástól 300 km-re. Mi kell hozzá?

- Skype

- mikrofon

- egy közös film


A titok annyi, hogy a lejátszóprogramban egyszerre kell elindítani a filmet. A Skype segítségével beszélgethettek is. Érdemes fejhallgatóval nézni a filmet, mert így nem lesz visszhangos. Mondjuk ehhez előtte jól be is kell állítani az érzékenységet.


Én már néztem így filmet, nem teljesen adja vissza a közös filmezés érzetét, de jó volt együtt nevetni a poénokon meg hallgatni egymás vicces megjegyzéseit a szereplőkre, a jelenetekre.

2015. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És az nem megoldható,hogy 1-2 hétre mondjuk vmelyikőtök elutazik a másikhoz? Vagy közös nyaralás.


Skypeolás jó ötlet. Vagy ha Iphone-ontok van akkor Facetime.


Legjobb barátnőm kiment 2 hétre Spanyolországba és mi Facetime-on beszélgettünk :)

Vagy mikor bent lakott Pesten jó nincs messze,csak akkor volt mikor nem tudtuk megoldani a találkozót.Akkor is Facetime vagy skype ő pakolászott én is csináltam a dolgom közben ha eszünkbe jutott vmi akkor mondtuk stb stb...

2015. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!