Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt hogyan oldjuk meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan oldjuk meg?

Figyelt kérdés

A barátommal 300km-re élünk egymástól. Nagyon szeretem..de iskola miatt nem tudunk össze költözni! És mivel tanulás, tanulás, tanulas0

van, nem tudunk sokat találkozni, egy évben 2x-3x.. a szexet hogy lehetne meg oldani? Kérlek segítsetek! Én még ilyen helyzetbe nem kerültem! Valaki, aki ezt így meg tudta oldani? Régebben akár most? Előre is köszönöm, 17l


2017. febr. 6. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
szoval 3x latjatok egymást egy évben és neked a szex a legnagyobb problémád? xd
2017. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Istenem, ez a szexéhesség...Én is majdnem csak fél évente fogom látni a barátomat még pár évig, de nekem érdekes módon nem ez az első gondolatom, hogy milyen jó lenne lefeküdni vele, hanem hogy mennyire hiányzik az ölelése, hogy személyesen beszélgessünk...
2017. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen persze fontos..de én normálisan kérdeztem. Ti meg f aszoskodtok.
2017. febr. 6. 23:07
 4/10 anonim válasza:
Hát szerintem jobb ha szétmentek...a távkapcsolatok sosem működnek...fiatal vagy még..
2017. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tipikus ribizli
2017. febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Anyukad a ribizli.

Viccesek vagytok h fszt se tudtok rólam de a pofikátok nagy xd

2017. febr. 7. 07:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Mégis milyen választ vársz, kislány? Évente kétszer tudtok találkozni, akkor mégis hogyan kefélhetnétek gyakrabban? Teleportálás még nem működik.
2017. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne merészelj mást leanyázni... ha ezt nekem mondod a szemembe, szájon is váglak érte.


Eggyébként évi háromszor találkoztok, komolyan? Hát, veled! lehet, hogy csak ennyiszer, de tuti dug valaki mást, és csak hülyít téged.

De ez nem kapcsolat, ez egy fos.

2017. febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Napi egy kígyóuborka...de felküldeni aztán rendesen
2017. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Anyádnak küldöm fel rendesen :)
2017. febr. 7. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!