Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit adjak barátomnak Valentin-...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak barátomnak Valentin-napra?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy aznap talizunk, eljövünk hozzánk filmezni, főzőcskézni. :D De azért valamit szeretnék neki adni, mert őt ismerve tuti kapok tőle ajándékot. :)

Tudom, hogy nem csak Valentin-napon kell egymást szeretni, talizni stb. Minden nap törődünk egymással, figyelünk egymásra, de gondoltuk, azért megünnepeljük. :)

Amúgy állítása szerint mindennek örül, ezért vagyok bajban minden ajándékadáskor. :D Persze tényleg örül is minden ajándéknak, csak már sokmindent ellőttem. :)

Amúgy 17 éves és egy éve vagyunk együtt.

15/L



2017. febr. 10. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem túl sok információ. Miket szeret csinálni?
2017. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha leírod, hogy miket szeret, mi a hobbija, stb., segítünk. Egyébként hogyha már megvolt, akkor óvszert, az tuti jól jön, de ha nem és még nem is tervezitek, akkor majd írok mást.

19F

2017. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Szex volt már? Ha még nem, akkor tökéletes alkalom lenne az elsőhöz. :)

16F

2017. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Zenerajongó. :)


Huhh ez kicsit erős lenne :D Jó-jó, több mint egy éves kapcsolat, de inkább még várnék vele, petting se volt még. :)

2017. febr. 10. 21:49
 5/8 anonim válasza:

Szerintem teljesen jó programot találtatok ki :)

Én aznap meglepi ebédet csinálok, ha szerencsém van akkor dél körül fog ideérni. Estefelé megyünk moziba, aztán itthon egy kis pezsgő, nah meg persze esti program az ágyban :) (meg lehet még mozi előtt is)

Ajándékba én egy könyvet vettem, mert szeret olvasni, illatgyertyát (szobába, hogy szép legyen), csoki meg az estéhez kis apróságot :)

22l

2017. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Akár egy közös fényképes ajándék (párna, bögre, stb.) nagyon aranyos ötlet
2017. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:

Esetleg süti, amibe mondjuk beleírod a nevetek kezdőbetűjét?:D

2017. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 3db elektromos gitár bögrét vettem a barátomnak, szerintem nagyon aranyos kis ajándék, főleg egy gitáros srácnak. :D
2017. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!