Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit adják a barátomnak Valenti...

Mit adják a barátomnak Valentin napra?

Figyelt kérdés
Az első kommen az lesz, hogy a TE barátod, találd ki TE MAGAD!!! ez igaz, de ez az oldal azért van, hogy segítsünk egymáson. Az a baj, hogy nem rég óta vagyunk együtt, viszont évek óta barátok vagyunk, szóval ismerem. De már mindent kapott tőlem. Voltunk moziba, voltunk színházba, voltunk koncerten, voltunk étterembe, voltunk cukrászdába, kapott tőlem kártyát, tortát, közös albumot, szóval tipikus dolgokat kilőttük. Következő támadó komment az lesz, hogy vegyél Neki valamit aminek te magad is örülnél. Na én nem vehetek Neki plüss cicát. Vagyis veheznék de nem fogok, mert nem az Ő stílusa. Tehát egy tipikus 17 éves srácról van szó. Ha a szülinapjáról lenne szó, akkor ki tudnám találni, de a Valentin nap… ez nem megy. Szerelem ünnepe… sose volt még kapcsolatom, azt se tudom mi az a Valentin-nap! Sajnos nem megoldható, hogy egyikünknél legyünk, mert hát igen szüleink is vannak, nekem meg főleg… viszont osztálytársak vagyunk, szóval a suliba együtt leszünk…. Gondolom kapok virágot, esetleg csokit, de nem tudom, hogy a barátok nennyire akarja tartani ezt a napot… lehet, hogy nagyon rákészül, lehet, hogy csak egy virág… nem tudom. Nagyon kellenek az ötletek kérlek szépen mindenkit!!

2017. febr. 3. 19:06
 1/4 anonim válasza:
Arra gondoltam, hogy kimehetnétek egy mezőre éjszaka, paplant leterítitek, ráfekszetek és a csillagos eget nézve tölthetnétek egy romantikus éjszakát. Ez az én ötletem.
2017. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Van kedvenc együttese? Megvehetnéd a legújabb CD-jüket, albumukat, ha még nincs meg neki. :)

Aztán ottvan az, hogy sütsz neki valamilyen sütit *-* Biztos tudod, hogy mi a nagy kedvence, vagy valami, amit már rég nem evett, vagy olyasmi, amit ki szeretne próbálni (és lehetőleg nem nyers tőkehalpita és társai, hanem valami... Bizonyítottan finom :D ). Ha nincs ötleted akkor szerintem valami csokis süti (pl csokis muffin egy szem meggyel a tetején + csokikrémmel töltve, nem elégett, pont jó... *-* <3) jó választás lenne, a csokinak úgyis sokszor ilyen romantikusabb szerepet tulajdonítanak. ;)

Ha már itt tartunk akkor valami különlegesebb csoki (pl az a kókusszal bevont csokikrémes kis golyócska aminek nem írhatom ki a nevét, de Raf-fal kezdődik *-* ).

Természetesen nem muszáj felhízlalnod szíved választottját, vehetsz neki... Ruhákat (olyat, aminél nem számít a méret, gondolok itt sapkára, egy szép sálra talán? :D ), sportszert (focilabda, kosárlabda), ha sportol valamit, vagy akár készíthetsz is valami személyeset.


Az sem lenne rossz ötlet, ha kitalálnál valamilyen programot, ami szinte bármikor megvalósítható (szóval nem kell, hogy Valentin-nap legyen, és nem kell lefoglalni, stb, szóval akár el is lehet halasztani, ha a fiú is kitalál programot... Hisz ő a férfi, hagyd meg neki ezt a kis örömöt, ha már készült :D <3 )

2017. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
(Azért írtam, hogy nem kell, hogy Valentin Nap legyen, mert gondolom nem értek rá délután, ha csak a suliban tudtok találkozni)
2017. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, a muffin nagyon tetszik, a csillagos ég is, csak azt anyáék nem fogják megengedni sajnos, pedig úgy bele élem magam! :D de nagyon nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! :* esetleg gondoltam tárgyi ajándékként órára, mert szeretne karórát azt tudom, csak a férfi órák olyan drágák, hogy nem is igaz! (55ezerért láttam 0-0)
2017. febr. 3. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!