Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól ideális egy tini párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nekem először 12 évesen volt egy barátom, úgy érzem ezt kicsit elsiettem. Szerintetek? Most 13 vagyok és nincs barátom, nem is szándékozok járni senkivel.
2017. febr. 12. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem először óvodában volt barátnőm. Nem érzem azt, hogy bármi baj lett volna ezzel. És soha nem álltam hozzá úgy, hogy na, most ha leszakad az ég, akkor is lesz valakim / vagy akkor sem lesz senkim. Akkor volt barátnőm, amikor szerelmes voltam. Ennyire egyszerű. :)

Persze, nyilván mindig az életkori sajátosságoknak megfelelő volt a kapcsolat. Mondjuk az ovis szerelem kimerült az együtt játszásban, és amikor 5.-es koromban összejöttem az egyik osztálytársammal, akkor sem a d*gásra, meg a közös gyerekekre gondoltunk.

Ha az a kapcsolat normális, mindkét fél számára kellemes, és az életkori sajátosságoknak megfelel, akkor nem számít, milyen életkorban van. Sőt, tanulmányok bizonyítják, hogy a gyerek- és tiniszerelmek hozzájárulnak az egészséges személyiség kialakulásához.

2017. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem is van egy olyan barátnőm, akinek oviban volt barátja. Meg alsóban is kb 6-7 fiút összeszedett. Most is vagy 4-5 gyerek biztos szerelmes belé, és be kell vallani szép lány. Bár az ő kapcsolatai kb 1 hetesek voltak. :D
2017. febr. 12. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

14-15

Tényleg elsietted

2017. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ, hogy mennyire vagy érett. Én pl. 13 évesen jöttem össze a barátommal és még mindig együtt vagyunk. :)

14/L

2017. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is. :) Az nagyon jó, szerencsések vagytok, hogy egymásra találtatok.
2017. febr. 12. 12:48
 6/7 anonim válasza:
24%

20 évesen neki kezdhetsz a pasizáshoz.

70 évesen hozzá is mehetsz .

49/L

2017. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez relativ. De altalaban 14 szokott lenni az a kor.
2017. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!