Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi ido utan ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lamma kérdése:

Mennyi ido utan ideális lefeküdnünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretnem kerdezni h ti ha osszejottetek valakivel utana mennyi idore ra fekudtetek le? 16 eves vagyok meg szuz de 1 honapja vagyunk egyutt, regebrol is ismerem imadom szeretem, en mar szeretnek lepni de nem tudom hogyan mondjam neki:) otletek?

2016. szept. 11. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy fél év az szerintem kellene. De ez emberfüggő! Én max 1 fél év után. Vagy 1 év :P
2016. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
én ismertem évek óta amikor összejöttünk és 2 honap utan fekudtunk le és senkinek nem volt fura mert minek huztuk volna? mindent tudtunk mér akkor a másikrol amikor összejöttünk
2016. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
42%
Mi 2 het utan😅 es mar tobbmint 1 eve vagyunk egyutt :)
2016. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő.:)

Ha komolyan gondolod vele, akkor valami annak szentelt pillanatban kell megtörténnie.

Nem csak random.

Ezt nem tudja elmondani senki sem, hogy mikor van már itt az "ideje".

Egyénfüggő és attól is függ, hogy mennyi idő alatt sikerül teljesen megnyílnotok egymás előtt.

2016. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
már ideje lenne
2016. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

attól függ a párod hogy áll hozzá. Együtt megbeszélitek, ha ő is szeretné, akkor nem lesz probléma, de ha még nem áll készen, akkor légy türelemmel.

én 2 hónapot vártam barátommal, és nem alakult jól, mert nem igazán voltam kész, sok aggodalom volt bennem.

Semmiképp se időpontot hozzatok össze, próbálkozz, ha nemet mond, akkor nem. Azt is csinálhatod, hogy felvezeted szépen lassan, és elragadja a vágy őt is, de ha kijelenti, hogy nem, akkor építsd fel fokozatosan, de ne azért ne ebből álljon minden beszélgetésetek/tettetek :DD

2016. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ram hallgatsz akkor varsz meg par honapot. Lehet hogy ugy erzed nagy a szerelem, de 1 honap az semmi!

16 eves vagy, van idod meg mindenre nem minden a szex! Par honapot csak kibirsz...

2016. szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Jézusom.. tudodmit várjál rá 10 évet végülis ne az ösztöneid alapján ítélj😂

Van aki fel ev utan erzi van aki 2 het utan ezert lenezni valakit lol

2016. szept. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
majd ha megkérte a kezed anyukádtól apukádtól és ott a gyűrű az ujjadon.
2018. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!