Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondta hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta hogy szerelmes belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit legjobb barátomként tartottam számon.(Minden nap beszéltünk chaten, videóhívások stb.)

Egyik nap megírta üzenetben hogy belém szeretett.

Tegnap voltunk ketten egy videójáték rendezvényen ahol többször ért hozzám mint szokott.

Egyik felem azt mondja hogy járjak vele, a másik meg azt hogy még ne. Nem tudom, nagyon vegyes érzelmeim vannak mert néha érzem hogy ez több mint barátság.

De még is mit kéne tennem?

14 Fiú



2017. febr. 12. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Menekülj, lehet, hogy terhes es radakarja tukmalni a kölköt!!!!
2017. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
37%
Persze, járj vele, aztán fizetheted a gyerektartást... Jó ötlet mondhatom...
2017. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő nem az a fajta. Mellesleg alacsonyabb is vagyok nála. És 14 évesek vagyunk!
2017. febr. 12. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Hat persze, mindig ugy kezdodik, hogy "ahh en nem tennek veled ilyet" aztan kopp...de oszinten viccnelkul mondom menekulj..
2017. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Első lépésként talán próbáld megkeresni a tökeidet.
2017. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha legjobb barát miért ne próbálnátok meg?
2017. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De milyen kolyokrol meg terhessegrol beszeltek? Honnan szeditek ezt?
2017. febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
24%

Miért is nem lepődöm meg azon, hogy egyetlen normális választ sem láttam? Ne legyetek már ennyire gyerekesek, menjetek vissza az általános iskola negyedik osztályába, gyanítom, még ott is értelmesebbek a gyerekek, mint ti vagytok..

Kérdező, neked azt tanácsolnám, hogy próbáld meg! Ne gyertek rögtön össze, kezdjétek randizással, bár ha a legjobb barátod, akkor már így is rengetegmindent tudsz róla. Ha érzed, hogy ez több, mint barátság, akkor akárhogy is csűröd-csavarod, rá fogsz jönni, hogy talán ő lehet a megfelelő neked. Ha viszont nagyon sokat hezitálsz rajta, és inkább a nem felé hajlik a válaszod, valamint, ha túl sok olyan tulajdonsága van, amelyek szerinted számodra nem elfogadhatók egy kapcsolathoz, akkor inkább ne kezdj bele; én is ilyen helyzetben voltam, aztán annyira kikezdett mindkettőnket a helyzet; összezavarodottság, érzelmek kavalkádja, félreértések, sértegetés, bosszú.. Most pedig már haverok se vagyunk, és ez a dolog a fiút is megváltoztatta.

2017. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!