Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve együtt és más srácokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve együtt és más srácokkal ismerkedik/tartja a kapcsolatot titokban, miért? Lányok válaszát várom

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 éve járunk a barátnőmmel, aki egy ideje egy másik városban jár egyetemre. Persze kénytelen új ismerősöket szerezni ott is, az egyetem nem megy egyedül ezt értem. DE! Van 4-5 fiú barátja is, akikkel rengeteget beszélget mindenféle egyetemen kívüli dolgokról is. Én egy véletlenből kifolyólag láttam meg ezeket és egyértelműen régóta és sokat dumál velük, de előttem titkolja ezt, miért?


Tudom, hogy nem csal meg velük, egyszerűen a személyiségébe ez nem férne bele.


Tehát huzamosabb ideje és majdnem napi szinten beszélgetnek, illetve ha az egyetemen vannak találkoznak is, de mi a francért nem mondja ezt el nekem, amikor mesél a napjáról? Miért titok?


Ijesztő! Olyan, mintha lenne egy titkos élete:D


Lányok, ti miért titkolnátok el egy(vagy több) szimpla baráti kapcsolatot a barátotok elől?



2016. febr. 5. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet épp azért nem mondja neked, mert tudja, vagy sejti hogy zavarna téged.
2016. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem túlzottan, így már inkább, hogy évek óta meg se említette ezt
2016. febr. 5. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nőkben nem lehet megbízni, kitudja még miket művelhet. Lehet ikrek csillagjegye van, azok élnek kétszínű életet.
2016. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi nem fér bele a személyiségébe, az, hogy vannak pasihaverjai, vagy az, hogy neked nem mondta el?

Talán azért nem mondta el, mert nem tartotta fontosnak elmondani, vagy mert nem akarja, hogy féltékenykedj. Szerintem nyugodtan rákérdezhetsz.

Apám pl. úton-útfélen ismerősökbe botlik, mert a munkája révén rengeteg emberrel tartotta a kapcsolatot, én már meg sem lepődök, ha valakivel ráköszönnek egymásra, akit nem ismerek.

2016. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Tapasztalatból mondom nekem is volt, olyan időszakom mikor párkapcsolatban voltam és voltak férfi barátaim. Na, de kiderült, hogy vagy ő érzett többet vagy én!

Nem kapja meg tőled azt, ami neki kéne, ezért van fiú "barátai "

2016. febr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4: A megcsalás, legalábbis én úgy gondolom.


5: És nálad mi lett volna a megoldás? Mit nem kaptál meg a barátodtól akkor? Figyelmet? Bizalmat?

2016. febr. 5. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Egy nőnek is lehetnek férfi barátai.

2. Miért kellene minden egyes beszélgetéséről beszámolni?

3. Rákérdeztél egyáltalán ezekre, vagy azért vagy mérges mert letagadta hogy léteznek ezek a barátságok? Mert ha tagadja, akkor ott van valami gond. Viszony valószínűleg.

2016. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!