Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítani fog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítani fog velem ezek miatt?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy a fejéhez vágtam, hogy szerelmes vagyok a kedvenc játékomból az egyik karakterbe... És hogy bárcsak ő lenne, de ezt csak azért mondtam mert úgy feldühített. Aztán másnap felhívott telefonon, hogy nincs e kedvem nála aludni, igent mondtam és este ott is voltam. Csókoloztunk de ő amugy is nagyon rosszul csinálja de eddig nem nagyon érdekelt mert olyan kis aranyos meg minden, de aznap még rosszabb volt, és hát nem tudom mi felindulásbol megkérdeztem tőle hogy miért ilyen rossz ma megszállt az ördög biztos. ( nagyon fél az ilyen dolgoktól) egész este utána hozzám se szólt hiába cuncorogtam neki meg mondtam hogy majd én csinálok ördögűzést csak hozzon mise ruhát, szenteltvizet én tudok szerezni... De semmi. Másnap nagy szomorúan haza ballagtam de aznap felhívott hogy menjek el vele sétálni, igy elmentünk a rakpartra. Ott véletlen megbotlottam és fellöktem őt is... Betörte az orrát ezért a séta vége az ügyelet lett. Azt mondta, hogy soha nem volt még ilyen balfék barátnője mint én és gondolkodnia kell a dolgokon szóval ne is keressem... ( +egyszer véletlenűl megszokásból a barátai elött husigolyónak hívtam azóta azzal cinkelik, ez is biztos lelki sérülést okozott nála...)

18/L



2017. febr. 20. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem hiszem, de ti édesek vagytok az már biztos :D

Ez annyira cuki sztori, épp egy új forgatókönyv-ön agyalok, baj lenne ha lenyúlnék 1-2 dolgot???

Elvégre ezért is jó itt olvasgatni néha, ilyen sztorik :)


Na de amúgy sztem tényleg nem fogtok szakítani, ez inkább amolyan szeretetteljes harag ami köztetek van.

2017. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, semmi baj nyugodtan. De kicsit félek, hogy szakít velem :c
2017. febr. 20. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor meg bolond, a videójátékos csajok amúgy is menők.

Egyik haverom még blogsorozatot is indított, nagy vétek lenne részéről ha ilyet tenne :D

2017. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Most őszintén? Megérdemelnéd, és ő is jobban járna a szakítással.
2017. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

A balesetről nem tehetsz, és szerintem nála is ez már csak az utolsó csepp volt a pohárban.

Én nagyon ragaszkodó vagyok, de ha nekem a barátnőm olyanokat mondana, hogy másba, ráadásul egy kitalált karakterbe szerelmes, pláne, hogy még nyomatékosítja is, hogy bár olyan lennék... udvariasan megmutatnám, hogy merre van az ajtó. :)

Egyszer volt rá példa, hogy az egyik volt barátnőm panaszkodott, hogy mások jobban csókolnak. Én meg megadtam rá az esélyt, hogy akkor találjon valakit, akivel jobb csókolózni. :) (Egyébként meg az előző exem meg agyondicsért, hogy milyen jól csókolok, szóval ez is ízlés kérdése igazából.) Igazából ez olyan dolog, lehet, hogy csak én vagyok ilyen kegyetlenül romantikus, de nekem legalábbis nem a puszta technikától lesz jó egy csók. Ha pedig valamivel mégis hú, de nagy bajod van, azt meg lehet mondani normálisan is, és meg lehet mondani, hogy neked hogy esne jobban. De ez így megint csak nettó b*nkóság volt részedről.

Azt, hogy milyen marhaságokban hisz, nem kommentálnám. De direkt piszkálni azzal, amitől fél, éretlen és idétlen dolog.

Én a srác helyében szakítanék. Mondjuk nem tudom, mi volt az előzmény, mert azért úgy lenne kerek a sztori, de ha velem ezt egy lány eljátszaná, hogy akárhogy megbánt, én újra keresem, és megint csak megbánt, nem lenne kétséges, hogy dobnám.

2017. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem, de ha így folytatod, ez nem lesz hosszú életű kapcsolat. De ha ennyire negatív véleménnyel vagy róla, akkor miért akarod, hogy együtt legyetek?
2017. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Szabad tudni, hogy mivel dühített fel? És tényleg szerelmes vagy egy karakterbe?
2017. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Egy nagyon picit figyelj oda, hogy mit mondasz. Mindig gondold előbb hát, hogy mit mondasz. Egyébként tényleg nagyon béna vagy, de én nem szakítanék ezért. :)
2017. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!