Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudja az ember, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja az ember, hogy az adott személy hiányzik neki vagy az, hogy valaki szereti/szeressen valakit és legyen valakije?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 18:08
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

Sajnos most én is ebben a dilemmában vagyok, és eddig az a logikus válasz jutott eszembe, hogy talán csak akkor lehet biztos tudni, ha valaki más is bekerül a képbe. Ha az új párod mellett is bizonytalan vagy, akkor valószínű az előző személy hiányzik és nem maga a törődés.

De ez a megoldás számomra nagyon fura is egyben, mintha a másik fél csak kísérleti patkány lenne... Egyszerűen nem tudom hogy fog majd ez az érzés elmúlni, de azt tudom, hogy új ismerkedésbe még nem lennék képes most belemenni. Pedig a mi szakításunk olyan ésszerűnek tűnt, és most is az, de ezek az érzések bennem is kavarognak kedves Kérdező. Remélem valakinek van még ötlete! :D

Remélem azért valamennyit segítettem.

2017. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!