Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gond lehet abból, hogy túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lehet abból, hogy túl nagy a korkülönbség? Többi lent!

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és egy korához képest kb. 18nak tűnő lánnyal beszélek, aki amúgy 13 éves. Mind testre, mind észre (túlérett) kinőtte a korát. Ha a szülei engedik (csak úgy merem bevállalni, és persze nuku szexuális együttlét 16 éves korig legalább) akkor is lehet problémám belőle? Vagy az úgy megfelelő, ha a szülők engedik?


- Viselkedése sem a korához méltó. Itt nem rosszra gondolok, hanem úgy mindenre.



2017. febr. 23. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Képzelem, mennyire érett lehet egy 13 éves kis csitri:D
2017. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Felejts el
2017. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Kezd el magyarázni nekem privátba, hogy ennyi idősen, hogy lenne érett, ez miben nyilvánul meg.érdekel.

L

2017. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Magas? Kifejlődtek a mellei, széles a csípője? Nem öltözködik swag-yolo módra? "Eltér a társaitól"?


Ettől még nem lesz 18, és ugyanúgy egy általános iskolással kezdesz. Felejtsd el a kislányt.

2017. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Ennyire vakká tett a szerelem?Vagy csak "Ha nincs ló, jó a szamár is" mert nincs önbizalmad?20 éves férfi létedre mit akarsz egy olyan kislánytól akinek valószínűleg még személyi igazolványa sincs?

Egyébként engem is érdekelne, hogy mégis mitől lenne érett egy 13 éves Kislány és az is, hogy mégis mi fogott meg benne.

Az, hogy már ismeri a szorzótáblát?Még önállóan véleményt sem tud alkotni.

F

2017. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Kedves" első válaszoló, megértem hogy szabad vélemény nyilvánítás van, de a provokatív kifejezésed tartsd magadban. :)


Nem írtam sehol sem, hogy a teste miatt lenne érett, ám kiemeltem, hogy gondolkodásmódilag és intelligencia szintre érettebb jóval mint társai, szóval nem is értem, miért kérdeztétek, ha "mind észre (túlérett) kinőtte a korát. " beleírtam e szavakat. Na mindegy, mellékes. :)


20 évesen rengeteg az önbizalmam, sokkalom is s rengeteg kapcsolatom volt, amit utólag megbántam, hadd ne soroljam, szinte már a hátamon jön ki a szakítás lényege.. ilyen mindennapi tudjátok. :)

2017. febr. 23. 21:21
 7/17 A kérdező kommentje:

Az, aki érettségi feladatokat is szinte nevetve old meg, nem hiszem hogy olyan éretlen (csak példa a sok közül).

És tudtommal nem az életkor miatt lesz valaki valaki, nem amiatt lesz valaki intelligens. A nyakamat rá, hogy van köztünk is olyan, aki korához képest unintelligens. Erről ennyi a véleményem.

Kérdéssel kapcsolatban valakinek esetleg normális, nem eltérő válasza van?

- Ha nincs, akkor haladj tovább. :)

2017. febr. 23. 21:23
 8/17 anonim válasza:
44%
Dugd meg
2017. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Oké, akkor te találtál egy zseni vagy majd hogy nem zseni lányt. De nézz szembe a tényekkel ,hogy egy hetedikes6nyolcadikos kislányról van szó. Sokan ennyi idősen még nem is menstruáltak , kislány.

és csak azért ,mert valaki érettségi feladatokat meg tud oldani nem lesz eszesebb a társainál. Ez egy olyan dolog amivel valaki együtt születik ha nagyon szerencsés. ott van az a kisfiú aki mostanában elég felkapott lett ,mert kb. 6-7-8 éves és profi szinten zongorázik afféle csodagyerek. Azonban emiatt vele se kezdene ki senki aki 7 évvel idősebb nála(oké ,hogy ő még a közelébe sincs a kamasz kornak , de gondolom a lényeg érthető).


Szerintem ez nem normális. ha engedik a szülők , ha nem (bár ha normálisak nem , de ha együtt akartok lenni úgyis együtt lesztek).


Ha már mindenképpen egy kamaszt akarsz felszedni keress egy intelligens 17 évest. Az már rendben lenne.

2017. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#10

Mondasz valamit:) elgondolkodom rajta!(=


Másrészt pedig, csak hogy őszinte legyek, 4 hónap ismerkedés után rájönni hogy a 16nak kamuzta magát.. az megint mástészta.

Mielőtt jön egy okoskodó (hehe) troll, nem nem fogom mindenkitől elkérni a személyit. -.-

2017. febr. 23. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!