Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Most jövünk össze egy csajjal mindketten 18 évesek vagyunk. Naponta alig pár mondatot irogatunk mivel másik városban élünk. Sajnos elég türelmetlen vagyok és ha órákig nem ír akkor már aggódok feleslegesen. Nagyon depis fajta vagyok ettől kicsit elő is szokott jönni. Hogyan küzdjem le az aggódást és a depit?

2017. febr. 23. 21:11
 1/3 anonim válasza:

Szerintem még nincs meg a kellő bizalom köztetek, hogy tudd, akkor sem csinál semmi olyat, amikor nem ír/ nem tud visszaírni.

Valahogy a bizalmat építsétek, lehet több találkozás jobb lenne, de anélkül is mehet.


A másik dolog az önbizalom hiányod lehet, ami ide kapcsolódhat, már ha azért aggódsz, hogy esetleg megcsalhat. Legelőször akkor magaddal kell elhitetned, hogy nálad jobbat keresve se találna, aki úgy szeretné olyan odaadással és törődéssel, mint te. 😉 Valamelyiket ha megprobalod fejleszteni, szerintem nem lesz gond. Sok sikert!

2017. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*írogatunk.

L

2017. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nem sok önbizalmam van azt kell fejlesztenem.
2017. febr. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!