Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk ti mit éreznétek és mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit éreznétek és mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Szóval lenne az osztályotokban egy lány akibe szerelmesek vagytok. Szépeket mondanátok rá meg ilyenek. Aztán bevallanátok neki a messengeren az osztály csoportban hogy régóta szerelmesek vagytok belé és megkérdezték hogy járnátok-e. A lány azt mondaná hogy nem itt kéne megbeszélni. De nem beszélnének meg. Aztán a suliban erről beszélnének az osztlyba. És mondaná az egyik osztálytársatok hogy a lány is így érez. Ti mitcsinálnátok?

A válaszokat előre is köszi.



2017. febr. 24. 21:10
 1/3 TR75 ***** válasza:

"A lány azt mondaná hogy nem itt kéne megbeszélni."

"Aztán a suliban erről beszélnének az osztlyba. És mondaná az egyik osztálytársatok hogy a lány is így érez."


Talán azt várja, hogy elhívd valahová, ahol ezt meg tudjátok beszélni, nem pedig a neten csetelgetve félmondatok és LOLok közt bohóckodva.

Szerintem.

2017. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sztem ezt megtetted ....

Ha nem akkor se probald nagyon gaz

Ez cska 2 re tartozik

Masokra nem es amugyse lehet h utana baszogatnanak , vagy masik kiakadnaak h most ezt miert ide

Sztem privibe ha irni akarsz neki vagy mond el egy kozos programom valahogy

2017. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válaszokat.
2017. febr. 25. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!