Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit éreznétek, csinálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit éreznétek, csinálnátok, ha kiderülne, hogy a barátnőtök valójában egyáltalán nem tart jó pasinak, csak cukinak?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 06:15
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Mondta, h nem vagy jó pasi csak cuki?
2016. máj. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
felkotnem magam
2016. máj. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
esélyes, hogy szakítanék, akkor nem is szerelmes
2016. máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
irtó rossz érzés. több szemszögből kell nézni a dolgot, en igy birtam ezt elfogadni. ha igy is szeret akkor nagyon valoszinű hogy jó ember vagyok, rola pedig erősen feltételezhető hogy nem felszínes. tudodm hogy szeret es en is őt ugyhogy nem foglalkoztat kimondottan. a baj az hogy azert csak félek pici, hogy meglát egy fószert aki jobban néz ki nálam, fogjuk rá belső tulajdonságokban hasonló hozzám vagy esetleg jobb. mondjuk ha ezt emlitem neki akkor hujaj xD ennel ez egyébként picit bonyolultabb.
2016. máj. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Húha.

Bocsi, nőként válaszolok, de ez borzalmas helyzet. Én biztosan eleve nem jönnék össze senkivel úgy, hogy nem tartom őt jó pasinak (és ez relatív dolog, volt már olyan párom, akit a környezetem nagyon nem tartott vonzónak, de nekem akkor is jó pasi volt). Akit csak cukinak tartok, azzal haverkodom, barátkozom, de semmi több. Valószínűleg ez a lány is inkább csak baráti szeretetet érez (maximum, lehet, hogy azt sem), vagy csak azért van a sráccal, mert jobb, mint egyedül lenni (vannak szép számmal kapcsolatfüggők ebben az országban). Én teljesen jogosnak érzek egy szakítást emiatt, hiszen a lány részéről biztosan nem beszélhetünk szerelemről. A szerelemnek nem csak lelki, hanem testi dimenziója is van.

2016. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem erről a kérdésről siránkozók jutottak eszembe... Akiket azért kell szeretni mert "kedvesek és aranyosak". Hát ők ne is csodálkozzanak egy ilyen kijelentésen.
2016. máj. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért kérdés, hogy hogyan fogalmazta meg. Ha úgy fogalmazta meg, hogy "nem jó pasi", az ciki. De az, ha főként cukiként aposztrofál és nem tart úgy igazán jóképűnek, azzal nincsen baj. Mindenki mást keres a másikban, ha egy cuki jó pasi vagy, akkor nincs mitől félned, nincs ezzel semmi gond. Neki valószínűleg ez kell.

A férjemnek mondták szinte kivétel nélkül a női, hogy elsőre be sem jött nekik, mégis volt jópár kapcsolata. Meggyőző a személyisége. :D Engem levett a lábamról, jól néz ki, férfias, szívdöglesztő mosolya van. Lehet, hogy én már a felnőtt, férfiasabb kiadását kaptam, azért más ez így, de én is Manónak hívom. <3

2016. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beb.szna, ha férfi létemre "cukinak" tartanának :-P ... Cuki egy kislány, vagy egy törpe nyuszi, de nem egy férfi :-P
2016. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amellett, hogy cuki vagy, tarthat jó pasinak. :D Mindenki mást keres és máshogy fogalmazza meg, ha megtalálta. A cuki jelenthet nagyon sok dolgot. Volt egy srác barátom, ha valaki nagyon bejött neki, arra azt mondta, hogy "csinos". Az elején nem értettem, azt gondoltam, hogy felszínes, az öltözködés alapján ítél, aztán rá kellett, hogy jöjjek, hogy mindenkire ezt a szót használja, aki bejön neki.

A húgom pedig cukinak mondta mindigis a pasiját (a pasik küzdenek ez ellen a jelző ellen, szóval ő is kiakadt), ma már házasok, most várják az első babájukat. :) Szerintem a cuki jelzőt ő bóknak szánta. Persze kérdés, hogy a "nem jó pasi" elhangzott-e, hogyan hangzott el, az még árnyalná a képet.

2016. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, és még most is várom reggel óta, hogy mit mondott a barátnő? Mert ha így kimondta, h "egyáltalán nem tart jó pasinak", az gáz. Viszont én a legtöbb pasinak bókból mondom hogy "cuki", és őket igenis tök jó pasinak tartom. Sőt! Csak őket tartom igazán jó pasinak!
2016. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!