Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintem, a barátom nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem, a barátom nem bánik velem jól és akárhogy mondom el ezt neki vagy akárhogy viselkedek, hogy észrevegye magát, csak besértődik és nem történik semmi. Mit tehetnék, hogy megváltoztassam ezt, mert nagyon szeretem és nem akarok vele szakítani?

Figyelt kérdés

Ő meg azt hiszi, hogy jobban bánik velem, mint a többi fiú a barátnőjével. Szerintem, szinte mindent megadok neki, amit csak bírok, legtöbbször (ha nem idegesít fel a bunkósága) nagyin kedves vagyok vele, de nem hiszem, hogy ezt érdemlem. Nem akarom, hogy kinyalja a seggem, de valami több jobban esne.

Nyáron egyszer már majdnem szakítottunk emiatt, mert konkrétan végig aludta a nyarat, én pedig vele akartam tölteni, illetve októberben szakítottunk és külön voltunk nagyjából másfél hétig, amíg vissza nem sírta magát...



2017. febr. 25. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebe a mai világba lehet hogy pszichiátriára kéne zárni engem, mert ha így folytatom megzakkanok és én leszek yoker xd
2017. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megint szakíts vele és várd meg míg vissza sírja magát. De mondd meg majd neki, hogy csak akkor jöhet vissza ha többet tőrödik veled és egy picit vissza vesz az egojából.
2017. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!