Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Nagyon szeretem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretem, vele akarok lenni.

Figyelt kérdés

Tegnap már írtam ezzel kapcsolatban, de azóta történt pár dolog. Elnézést, ha hosszú lesz.

3 hónappal ezelőtt megismertem egy nagyon helyes, okos, talpraesett fiút (21 éves), és egy hónap ismerkedés után össze is jöttünk. Nem sok szabadidőnk volt a munka miatt, de vele még az ágyban henyélni is jó volt. Nagyon szerelmes vagyok belé. Imádom, ahogy néz, ahogy nevet, ahogy gesztikulál, ahogy gondolkodik, ahogy kinéz, mindent. Ő számomra tökéletes.

És elcssztem. Úgy két hete hirtelen felindulásból szakítani akartam vele, mert bejelölgette egy csomó csaj, és féltem, hogy esetleg ismerkedik mellettem. Persze utána megbeszéltük, és kibékültünk, szombat estig nem is volt baj.

Szombaton rommá szekált a főnököm, kb a semmiért. Kiborultam, egy csődtömegnek éreztem magam. A (z akkor még) barátomnak panaszkodtam ki magam. Nagyon rossz passzban voltam, semmire nem vágytam, csak hogy odabújjak hozzá, és megnyugodhassak. Mondtam, hogy átmennék, mondta,hogy sörözni megy. Hagytam. Másnap meló után az első utam hozzá vezetett. Nem volt otthon. Facebookon nem írt vissza, a telefont meg nem vette fel. Hétfő este végre szóba állt velem. Azt mondta, elment inni egy közös lánybarátunkkal, diszkóban voltak, a lány csatlakozott az ismerőseihez, ő pedig random külföldiekhez, akikkel volt egy lány, aki megcsókolta...Nem borultam ki. Emelt fővel viseltem, higgadtan. Hazamentem. Otthon, éjszaka beszéltem a lánybaráttal, és elmondta, miket írt neki a fiú. Hogy sok fszságom volt, nem igaz, hogy megcsalt, csak hazudta, hogy békén hagyjam, és még most is szeret. Összeroppantam. Tegnap egész nap kattogtam. Tudtam, hogy megbántottam, és tenni akartam valamit, hogy kiengeszteljem, szóval meló után ismét nála kötöttem ki. Végre beengedett. Megmutattam neki a facebookos beszélgetést, amiben a barátnőm bemásolta, hogy miket írt rólam. Elmondtam neki, hogy nagyon szeretem, hozzuk helyre, megváltozom, mert boldoggá akarom tenni. A válasza az volt, hogy ígéretekkel tele van a padlás, hogy a volt barátnője 3,5 évig csinálta ezt, hogy fáj neki, és retteg, hogyha újrakezdjük, rossz lesz, és nem változik semmi. Retteg, mert nincs garancia, hogy minden rendben lesz, és soha többé nem bántom meg, és bízni fogok benne. Nála aludtam. Éjfélig beszélgettünk a suliról, a szülővárosainkról, stb, elnevetgéltünk, aztán összebújva aludtunk. Reggel, mikor indult munkába, kérdeztem, hogy találkozunk-e még. Azt mondta, nem, mert nem változott semmi. Látom rajta, hogy szeret és szenved...Mit tegyek, hogy higgyen nekem? Hagyjam egy ideig békén? Járjak a nyakára, hogy lássa, komolyan gondolom, és tényleg félreteszem miatta a hülye hisztijeimet? Azért hisztiztem, mert féltem,hogy elveszítem, és tessék. De vissza akarom kapni. Őt is, és a bizalmát is. Azt mondta, boldog volt velem, mégis sutba dobna mindent. Mit tegyek? Segítsetek. Nagyon kétségbe vagyok esve, mert nagyon szeretem őt. Képtelen vagyok csak úgy hagyni, hogy elmenjen, beleszakad a szívem...


22L 21F



2017. jan. 18. 10:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Olyan most velem, hogy húzott a szíve köré egy jégpáncélt...de én kitartó vagyok. Újra meg akarom hódítani, tiszta lapot kezdeni vele. Ha kell, mindennap odamegyek munka után, ha beenged, ha nem. Nem hívom, nem írok neki,csak odamegyek. Tiszta szívemből megszerettem.
2017. jan. 18. 10:14
 2/17 A kérdező kommentje:
Most, hogy elveszíthetem, tudom, hogy nem tudnék nélküle létezni. Szeretném megértetni vele, hogy nem lesz rossz a kapcsolatunk, ha ad még egy esélyt. Elhatároztam, hogy nem keresem most, majd pénteken felugrom hozzá, hátha addig gondolkodik, de ha felmegyek, és ott lesz a helyzet, hogy na most akkor hajlandó beszélni velem, nem tudom, mit tegyek, hogy ne hajtogassa a hülye szöveget hogy ezt nem lehet megoldani.
2017. jan. 18. 10:21
 3/17 A kérdező kommentje:
És ide igazából tettek kellenek, nem csak "üres" szavak.
2017. jan. 18. 10:22
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát... Esetleg megpróbálhatnád bebizonyítani neki, hogy tényleg szereted és vele akarod leélni az életed. Hívd el Őt egy békülős randira, esetleg megmutathatnád ezt a kérdést neki, mert látszik az írásodon, hogy nagyon kétségbe vagy esve. :) Egyébként ilyenkor hol vannak a szülők meg a barátok? :/ Olyannak kéne segítenie neked, aki már volt ilyen helyzetben és sikerült később vissza kapnia a párját, mert én még ilyen téren tapasztalatlan vagyok, de remélem, hogy egy kicsit tudtam segíteni neked. :)
2017. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnos, aki segithetne,nem akar belefolyni. És tanácsot se akar adni senki.
2017. jan. 18. 12:31
 6/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul kb térden csúsztam tegnap előtte, és olyan hideg volt, mint a jégcsap...Már ötletem sincs, mivel bizonyíthatnék.
2017. jan. 18. 12:32
 7/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam már a randira is...Gondoltam már arra is, hogy rávetem magam, vagy odaállítok egy üveg borral,vagy felajánlom, hogy legyünk barátok, már minden lehetőséget végigfuttattam fejben...de most itt egyszerűen nem tudom, mit tehetnék, hideg mint a jégcsap, esze ágában sincs adni még egy esélyt ennek a kapcsolatnak...Még úgy sem, hogy boldogok voltunk...
2017. jan. 18. 12:37
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd lennék, akkor megmutatnám a srácnak ezt a kérdést :D és mondanám, hogy egy balfsz ha egy ilyen lányt eldob holmi ,,rettegés" miatt
2017. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, h kezdem azt erezni, tenyleg feleslegesen pedalozok...es egyre rosszabbul viselem, mert nagyon hianyzik es szeretem...
2017. jan. 18. 17:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Amúgy talán adhatnál neki több teret. Én is ilyen vagyok (lány létemre) a kapcsolatokban: szeretem a szabadidőm, és utálom ha kérdés nélkül felkopogtat hozzám a barátom. Próbáljátok ki, hogy milyen ha több időd töltetek külön. Ha nagyon engesztelni akarsz,és nem bírod ki, küldj postán meglepit :) leírhatod hozzá levélben ugyanezt, és ne félj bevallani a hibáidat. Csak ne válts át hízelgő csúszómászóba.
2017. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!