Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a baratnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.Waid kérdése:

Mit tegyek, ha a baratnom arrol almodik, hogy megcsal engem szineszekkel? Nem egyszer almodta mar ezt es mindig elmeseli mikor mit almodik. De szokja mondani, hogy mennyire jo volt.. Minek vegyem megis ezt? Valoban megcsalna? 16F

Figyelt kérdés
Mar egyutt vagyunk 6 honapja es nagyon szeretjuk egymast, de ez engem nagyon kiakaszt. Elnezest az ekezetek miatt. Solus nem engedi.

2017. febr. 26. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy téged ez zavar.

Vagy hagyd ott.

L

2017. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg tole hogy miert meseli el. Mondd meg neki hogy teged egy kicsit zavar, mintha nem lennel neki eleg...
2017. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lőrincze Lajos forog a sírjában...
2017. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Mar bocs, de a baratnod egy f**z. Kerdezd meg tole h minek csinalja ezt?! En baratnom is ilyesmiket csinalt/csinal de szepen lassan nevelem le errol. Azert tudja h ki az ur a haznal, a gyengedseg mellett..
2017. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy ez neked rosszul esik. De attól mert neki van egy elképzelt kép a fejében egy színészről, nem vonható le egyértelmű következtetés arról, hogy megcsalna. Mindenki szokott fantáziálgatni. Az már viszont tényleg gázos, ha olyanokat mond hogy milyen jó volt... biztos hogy olyan boldog az a kapcsolat ahogy te leírtad? Mindketten így gondoljátok? Ezeken érdemes elgondolkoznod.
2017. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Jelezném pár hozzászólónak,hogy ha elmondja a srác,hogy őt ez zavarja, semmit nem változtat. Oké, zavarja, de a lány nem fogja az álmait befolyásolni tudni.

Kérd meg rá,hogy ne mondja el őket. Mást nem tudsz tenni. Addig jó, míg csak színészekkel álmodik. Lehet tetszenek neki. És? A színészek elérhetetlen emberek, az egész csak külsőség. Képzeld el, ha a színészek helyett pl. az egyik barátoddal álmodná ugyanezt. Naugye, mégis jobb,hogy csak színészek Hollywood-ból.

2017. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4es vagyok.. Minek lepontozni?? Jezusom
2017. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Erről jut eszembe a mai álmom... 😂

Azt álmodtam, hogy elköltöztünk és meglátogatott minket Robbie Williams, akivel angolul próbáltam először beszélni, de aztán kiderült, hogy félig-meddig tud magyarul. 😆

Utána pedig elkezdtünk csókolózni teljesen random.

Egyébként még élveztem is, bár nem vagyok megrögzött rajongója.


Tehát nekem is volt ilyen álmom.

Ezt nem lehet befolyásolni. Biztos vagyok benne, hogy nagyon szeret és ezeket csak a vicc kedvéért meséli el neked.

2017. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!