Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert szolit neha a. baratnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szolit neha a. baratnom az exe neven?

Figyelt kérdés
A baratnom es az exe fel evig voltak egyutt esmost mi ketten4 honapja vagyunk, lehet hiamyzik neki, pedig nem annyira jottek ki jol, de mar haromszor a neven szolitott!

2017. febr. 28. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert dilis. Szakíts vele!
2017. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ossze torted a szoros szivem :/
2017. febr. 28. 10:01
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Vagy nincs túl a barátod az exén vagy rendkívül figyelmetlen veled.

Lapátra vele!

2017. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert szoftverfejlesztő és alkalmazásokkal álmodik.
2017. márc. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a szar valaszokat, foleg az utolso!
2017. márc. 1. 13:57
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Szia.

Szerintem nem tudott MÉG túllépni azon a kapcsolaton. Üljetek le megbeszélni.

2017. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam, mert nem sok idő telt el azóta, hogy szakított vele!
2017. márc. 1. 15:37
 8/10 anonim ***** válasza:
A barátnő és az exe fél évig volt együtt, a kérdezővel 4 hónapja jár. Ennyi idő nem volt elég egy felejtésre? Ha ennyire hezitál, nem érdemel meg téged! Szakíts vele, sirassa magában az exét!
2017. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Kérlek titeket ne buzdítsátok arra, hogy szakítson! Ez nem megoldás!! (6-os vagyok)
2017. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Mért mi lenne a megoldás?

Szerintem eléggé kellemetlen ha két ember egy párt alkot és a másik NÉHA a volt párjának a nevén szólítja a mostanit. Teljesen mindegy, hogy elfelejtette-e vagy sem. Tisztelet azért lehetne benne. Nekem pedig biztosan lenne annyi büszkeségem, hogy ott hagyom még ha szeretem akkor is. Megbocsájtható egyszer, hogy esetleg eltéveszti a nevet mert gyorsan akart mondani valamit, de az, hogy többször előfordul szakító ok.

2017. márc. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!