Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki járt már így ahogyan én?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki járt már így ahogyan én?

Figyelt kérdés

Átvert a pasim.

Úgy kezelt engem mint egy ribizlit pedig nem vagyok az!

Sőt még rosszabbul kezelt mint egy ribizlit mert egy forintott se költött rám hanem szavaival szeretett csak de a tetteivel nem!

Pl. Sose válalt fel egy barátjának nem mutatott be engem, sose hívott meg semmire, és csak szép szavakkal tette vette magát és szexelt velem, de semmit se tett meg értem.

Eddig önmagamban kerestem a hibát hogy mért nem tudott belém szeretni mért nem voltam neki elég jó de amíkor meg tudtam hogy szíkátásunk után 3nappal más lánnyal lett elkezdtem őt utálni hiszen ő egy iszonyú önző és szívtelen alak.



2017. márc. 2. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

A költés nem kötelező, de nyilván rosszul eshet, de az, hogy nem vállal fel az azért már gáz.Meg kellett volna ezt beszélni és nem egyből szakítani.Egyébként mennyi idősek vagytok és mennyi ideje vagytok együtt?

Ne idegeskedj ezen!Tedd túl magad rajta és felejtsd el!Ne is foglalkozz vele!Kár lenne megakadni ezen.

F

2017. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

L

2017. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én 19éves ő pedig 27éves.

És most már világos hogy azért nem válalt fel hogy nyugodtan csajozhasson mellettem hiszen mikor szakított velem 3 nappal rá mással járt lehet vele is így bánik vagy lehet az a lány meg tudta fogni valamivel.

2017. márc. 2. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Lehet, hogy csak B terv voltál vagy friss hús.

Sajnálom ami történt, de mint írtam, ne is törődj vele!Ez után már csak jobb lehet. :)

2017. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

3000 elég lesz egy cumira, vagy adjak egy Széchenyit?

De akkor már tövig bekapod és le is nyeled remélem!

És ha jól csinálod sokáig foglak szeretni, ígérem!

2017. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogyan ismerhetem fel az ilyen típusuakat hogy többé ilyen karakterű pasiba ne futhassak bele?
2017. márc. 2. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberek szeretik eljátszani a "nagymenőt", akik képesek bármit megtenni.. Általában egy céllal, az állati ösztöneik kiélése érdekében.. Aki nagyon magabiztos, és közben szépeket mond, az általában hazudik, persze nem minden esetben, de akárhány ilyen embert ismerek, azok mind.. Az ilyeneknek önző céljaik vannak egy kapcsolatban.. Általában szórakozás, magamutogatás és "menőzés" a haveroknak, hogy "ez is megvót"...


Őszintén szólva ennél jobban semmit nem gyűlölök, ha valaki csak azért kezd kapcsolatot valakivel, hogy kiélje a benne rejlő állati ösztönöket...


Könnyű felismerni az ilyen embert, mert ha egy kicsit is figyelsz, akkor elárulja saját magát.. Aki az első 10-15 kérdésében a szexre tér ki, azt jobb elkerülni..


Nyilván ez csak az én jelentéktelen gondolatmenetem, és nem kell egyből lexikonba írni, de a megfigyeléseim alapján ez általában így szokott lenni..


Fel a fejjel, kedves kérdező!! Te nem tettél semmi rosszat, nem benned van a hiba!

18/F

2017. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!