Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek érthető, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érthető, hogy nem akarja, hogy menjek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és a barátnőm is, 3 éve együtt vagyunk már, és én ritkán járok nélküle bulizni. Egy ismerősömnek nemsokára születésnapja lesz és megkért, hogy menjek el. Hazamennem onnan körülményes ezért ottalvós buli lesz. A barátnőm ki van akadva mert lesz ott más lány is. Szerintetek joggal van felháborodva?

2017. márc. 6. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen!Képzeld magad az ő helyzetébe és máris megérted!
2017. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
68%
Hívd el magaddal, ha lesz ott más lány is, ő is elfér...butus :_D
2017. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abban oké hogy gondolj arra hogy te mit éreznél ha ő menne így buliba... Mondjuk ha meg 3 éve együtt vagytok akkor szerintem már biztok annyira egymásban hogy ő elenged téged vagyis beletörődik te meg nem csalod meg... Remélem érthető ahogy írtam :D
2017. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Félredugni nem csak ottalvós buliban lehet, más kérdés, az milyen ótvar kapcsolat, ha már ennyin kiakad...
2017. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

1. Mivel már ennyi ideje együtt vagytok igazán bízhatna benned(már ha sose léptél félre).

2. Oda mész ahova akarsz.

3. Lesznek ott más lányok is....Istenem és akkor ne is buszozz mert ott is vannak más lányok ,meg moziba se menj meg sehova.

2017. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!