Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm le akarja vágatni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm le akarja vágatni a hosszú haját fiúsan tüsire. Megpróbáljam lebeszélni, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Most lapockáig érő haja van. Soha nem volt még rövid haja, és szeretné kipróbálni. Oldalt és hátul szeretné felnyiratni. Ti mit szólnátok?
2017. febr. 5. 23:59
1 2
 1/18 October15 ***** válasza:
100%

Tüsire? WUT? Ha most ugyanarra gondolunk akkor az mérhetetlenül ocsmány. :D A rövid haj az jó de az ilyen felnyírt valamik..

Ettől függetlenül: véleményezni véleményezheted de beleszólásod nem igazán van.


24F

2017. febr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez az ő döntése, és senkinek beleszólása nincsen, ha ő ezt akarja akkor hajrá! De amúgy ha tényleg olyan hosszú a haja nem árt tudni hogy szép summát lehet kapni érte.
2017. febr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%

Hát.. A hosszú haj a lányok ékessége. Én konkrétan elhúzódok a rövid hajú lányoktól és nem is tudok rájuk úgy nézni. (Mondanám, hogy undorodok tőlük, de az túl durva szó) Ha ez a cél, akkor hajrá :D

De ha lenne barátnőm és leakarná vágatni a haját, akkor valószínű lebeszélném róla. Ha nem sikerülne, akkor viszont könnyen meglehet hogy külön válnának útjaink.

2017. febr. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod: az ő döntése. Az pedig, hogy neked tetszik-e, az a te döntésed. :)

Én mindig is azt mondtam, hogy ne a pasi mondja már meg, hogy a csaj hogy nézzen ki. Viszont szerintem egy kapcsolatban egyértelmű, hogy mindkét fél tetszeni akar a másiknak, és nem csinál direkt olyan külsőt, ami a másikat kifejezetten zavarja, vagy nem tetszik neki. Ha mégis megteszi, akkor viszont nem a másik hibája lesz, ha netán nem tetszik.

Egyébként ez a fajta haj rémesen rosszul tud állni. Két ujjamon meg tudom számolni, hogy eddig hány olyan lányt láttam, akinek ez tényleg jól állt.

2017. febr. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Neeee, ember nee, van olyan lány akinek jól áll a rövid haj, de azért az nem olyan rövid..
2017. febr. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

A hosszú haj egyéni külsőt ad egy lánynak.

Rövid hajjal meg tucatember lesz belőle. Rövid haja bárkinek lehet, aki nem kopasz - és nagyon kevés lánynak áll jól.

2017. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos, először is az ő döntése, az pedig a tiéd, hogy elfogadod-e úgy.


Az biztos, hogy a párom helyből szívrohamot kapna egy ilyen ötletre (én meg "megfojtást"), és szerintem utána nem tudnék nő lenni a szemében.

Nem a rövid haj miatt, mert rövid volt, mikor összeismerkedtünk, és akkor is nagyon csinosnak tartott, de nem fiúsan tüsi, basszus.

2017. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A tüsi haj miatt eszembe nem jutna szakítani vele.

Csak azért mégis vannak fenntartásaim azzal, hogy szinte kopasz legyen.

2017. febr. 7. 12:26
 9/18 anonim válasza:
41%
Az én feleségem is tüsi,én szoktam megnyírni. Mindkettőnknek tetszik így.
2017. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9-es:

Mennyire rövid a haja a feleségednek? Géppel szoktad nyírni?

2017. febr. 7. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!