Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tudtok nekem segiteni? Barmily...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem segiteni? Barmilyen tanacsot, velemenyt szivesen fogadok

Figyelt kérdés

Egy eve egy buliban megismertem egy fiut. Magas, izmos, borostas, jokepu srac volt. Nagyon tetszett nekem. Amint kiderult, en is bejottem neki. Aznap este mar smaroltunk. Masnap megkeresett facbookon.beszeltunk. volt meg par kozos buli. Tipikus nocsabasz, engem is megprobalt megdonteni. Nem jott ossze neki. Igy tovabb allt. En persze mar kotodtem hozza erzelmileg. Sohasem mondtam le rola. Majd az elmult honapokban megkeresett, es mondta, h ugy erzi, h mar kielte magat. Meg ha egy kicsit maskepp alltam volna hozza, mi mar jarnank. (soha nem volt baratnoje)) felhiv az ejszaka kozepen, csakmert "beszélni akartam" mondta, h szivesen eljonne hozzam, h9gyjol jonne nekem egy kapcsolat,hogy jol neze ki. A multkor lattuk egymast egy szorakozohelyen. Az egyik baratom azt mondta, h jarkal utanam. Egy asztalnal ultunk. Minden fiut elkuldott onnan, es mondta, h csak o ulhet mellettem. Kinyujtotta a kezet, hogy megfogja az enyemet. \5karolta a vallam, az olebe huzott. Az arcom simogatta. es en vltam a legboldogabb. MaSnap is irt. Azota pedig kulfoldon dolgozik. Nem szoktunk beszelni. Egy honap mulva jon haza. Nekem mar iszonyatosan hianyzik. Nagyon, nagyon szeretem. Ezert nem merek kozeledni hozza. Es felek, hogy csak szexet akar. Segitsetek :/

19 évesek vagyunk


2017. márc. 7. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Sajnálom,hogy neked ilyen srácra van igényed. Ez rólad és róla is árulkodik. Ebben minden benne van.

Buliban ismerkedni eleve gáz,mert ilyenek történnek.

2017. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Segítsetek!" << Ez a segítségkérés valójában azt takarja, hogy "Van egy srác, aki egyértelműen csak ki akar használni, de hát én másnak akarom látni a srácot bármi áron! Segítsetek! Legyetek ti is naivak velem együtt és erősítsetek meg abban, hogy nem csak én lehetek hülye, hanem ti is! DE JÓ LESZ EGYÜTT HÜLYÉNEK LENNI!" :D


Te másnak akarod őt látni minden áron és ezért próbálod elnyomni magadban a valóságot és ehhez kéred mások segítségét. Közben te is pontosan tudod, hogy ez a srác csak jókat akar dugni. Erre pedig kiváló alanyok az olyan naiv lányok, mint amilyen te is vagy (a leírásodból ez jön le, sorry).


Én meg úgy gondolom, hogy te pont nem egy ilyen srácot akarsz valójában, hanem egy olyat, akivel ténylegesen lehet normális kapcsolatod. Na ezzel a sráccal tuti nem lesz, mert ő kevés ehhez értékrendben (azok alapján, amit leírtál).


A csajok állandóan azt csinálják, hogy valaki tetszik nekik külsőre és akkor gyökerekbe is beleképzelnek / ráhúznak olyan emberi tulajdonságokat, amilyenekre vágynak, csakhogy az ritkán találkozik azzal a személlyel, aki tetszik a csajoknak. Ezért mit csinálnak a csajok? Homokba dugják a fejüket, mint az idióták és elnéznek mindent vakon egy olyan srácért, aki külsőre tetszik nekik. Aztán persze emberileg nem sok köze van ezeknek a hapsiknak ahhoz, akire a csajnak ténylegesen szüksége lenne, ezért a csaj mindig csalódni fog az ilyen elcseszett kamu kapcsolataiban. (Utána pedig már azokat is utálni fogja, akik normálisak.)


Én így gondolom, de persze nem kell egyetérteni.

Azért írtam le, mert gondoltam felajánlom az 1 százalékomat :D mert kb. annyi esélye van, hogy ez a csaj nem hagyja magát meg-és átb_szni, ahogy a legtöbb hasonlóan gondolkodó csaj teszi. Sok sikert! Páá

2017. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akarmelyik lanyt megkaphassa. Miert jon mindig hozzam? Tudom, hogy egyreszt igazatok van. Csak kicsit nehez ezt belatni. Az en szememben ez a fiu jelenti a mindent. Sajnos
2017. márc. 7. 13:36
 4/10 longlife ***** válasza:
....Akarmelyik lanyt megkaphassa...Őket majd Te utánad fogja levarrni.. Miert jon mindig hozzam?...Mert kihívás vagy számára.Nehezen kap meg.De ha már megvoltál keres másik kihívást magának..Ész az érzelmek felett...Gondolkodj..
2017. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nemigen hagyom, hogy kihasznaljon. Csak kivancsi voltam, mit gondoltok. Valtozhat-e egy ilyen ember. De ugy tunik, nem.
2017. márc. 7. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért megy hozzád, amiért mindenkihez, akit eddig még nem dugott meg :)
2017. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Le fogja hazudni neked a csillagokat is az égről, te meg majd úgy szopod a farkát, hogy ő csak örülni fog.
2017. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#3: Akármelyik lányt megkaphatja? Ez? Komolyan,mondod? Egy értelmesebb lány elküldi a pi...csába, marad a többi
2017. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy latom, nagyon lelettem itt alacsonyitva. Nem voltam a fiuval, es nincs is szandekomban. nemigen csinaltam semmit, ami rossz lenne. Ha ot rossznak latjatok, nem engem kell lehurrogni.
2017. márc. 7. 16:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Te törődsz egy ilyen pöccsel. Persze, hogy így vélekednek rólad. Egy értelmes csaj szóba se áll ilyen figurával.
2017. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!