Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Pasik mért csinálnak olyat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mért csinálnak olyat hogy nem vállalják fel azt a nőt akivel együtt járnak vagy szexelnek?

Figyelt kérdés
Mért szégyellik vagy milyen okból viselkednek így?

2017. márc. 9. 13:29
 1/7 anonim válasza:
Szêgyellik. Szerintem.
2017. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Egész egyszerűen gyávák és félnek bármiféle felelősségtől. Ugyanők azok, akik anyuci szoknyája mögé is bebújnak.
2017. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi szégyelni való van abba ha tetszik neki..
2017. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt most tényleg a tini kategóriában? Úr Isten.....
2017. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mért te milyen kategóriába tetted volna ha a fiú 18éves én pedig 16 vagyok?
2017. márc. 9. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
ha ronda vagy, hülye vagy, esetleg más fogyatékossgod van, ami miatt úgy érezheti mások megbámulnak téged és ezért őt is megvetik, mert veled van, ez az őszinte magyarázatom, ami rám nem vonatkozik.
2017. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert ronda.
2017. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!