Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Párkapcsolatot megtapasztalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatot megtapasztalt melegek, lehet buta kérdés, de mit csinálnak együtt a párok? Milyen közös programot?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt kapcsolatom, és nem tudom, hogyan "működik" egy kapcsolat.

Tudnátok konkrét példákat írni, hogy mit csináltok/csináltatok együtt a párotokkal? Hogy telik egy közös napotok?


Kicsit félek is, hogy mivel sokat vagyok egyedül nem tudok könnyen alkalmazkodni egy másik emberhez, és unalmas vagyok. :/

Pedig szeretnék kapcsolatot.



2016. ápr. 15. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor otthon vagyunk akkor filmet nézünk,főzünk, videojátékozunk,vagy csak összebujunk és pihenünk.

Sétálunk,elmegyünk moziba,étterembe,hajózni, bulikba, a közös barátainkhoz.


De ez egyénfüggő,nyilván azt fogsz majd csinálni a pároddal amit mindketten szeretnétek.Nem kell emiatt félned,majd fogsz tudni alkalmazkodi.

2016. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a másikat akkor csak együtt lenni is jó. Amúgy mozi, tv, séta, színház, bármi lehet jó. A lényeg az, hogy vele vagy. Semmi más :)
2016. ápr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Előttem is leírták már, de igazából bármi jó, ami mindkettőtöknek az érdeklődését lefedi. :)

Mi itthon szeretünk sorozatokat nézni, együtt főzni, kiülni az erkélyre és beszélgetni, közben esetleg kávézni vagy borozni. Ha pedig kimozdulunk, akkor bármi jó program lehet... moziba megyünk, barátainkkal beülünk valahova enni, inni, együtt járunk személyi edzőhöz, de akár csak az is, hogy elmegyünk közösen (be)vásárolni vagy kiülünk egy parkba picnicezni. :)


26F m

2016. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 18. 07:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg mindent lehet:) van, hogy egész nap nem látjuk egymást, én egyetemre járok még, ő meg dolgozik már és általában nagyon sok a dolga, megy mindenfelé egész nap. sokszor hulla fáradtan esik haza, sőt mostanában én is és ilyenkor csak alig várjuk, hogy egymás mellé bújjunk és egyből el is alszik:D tegnap is rajtam aludt el és nagyon kényelmetlen volt:D esetleg filmezünk meg sok sorozatot nézünk együtt. reggel szex, kiülünk erkélyre most, hogy jó idő van. kávé, cigi, reggeli, dumálunk... van, hogy ha úgy van időnk elmegyünk valahova reggelizni, nagyon jó helyek vannak a városban. volt, hogy délben nekiálltunk fröccsözni:D rendelünk pizzát és playstationözünk vagy zenét hallgatunk. nem rég volt egy tök hosszú mélyebb beszélgetésünk és nagyon kellett már, úgy éreztem. most a héten elég szar napjai voltak, elé mentem, elvittem thai kaját enni, aztán kiültünk egy bárba a dunapartra és boroztunk, aztán sétáltunk. másnap mondta, hogy menjünk moziba, válasszak valamit. csütörtökön baráti társasággal ittunk. szombaton ketten boroztunk a deák téren meg előtte elmentünk egy shake bárba. tegnap sörfeszten voltunk a millenárison. bármilyen programra el lehet menni amit kinéztek. főleg most hogy csomó szabadtéri program van, koncertek, fesztiválok lassan.. kocsmák:D együtt járunk edzeni pár hónapja. olyan helyre bármikor elvihetem, ahol édesség van:D szoktunk nézegetni a városban új helyeket ahol még nem voltunk, bár, kávézó, kajálda, akármi. padthai wokbárban sokat szoktunk kajálni, ott mindig kiszúrok más melegeket is:D fellépésére, versenyére szoktam menni. alig várom hogy strandolni is tudjunk. voltunk a rudasba fürdeni, meg nem rég aquaworldben is.kinéztem a tapolcai barlangot, ahol lehet csónakázni. nyáron balatonra akarunk menni meg horvátországba, szigetre egy napra. koncertjegyeket kaptam tőle karácsonyra, amikor jött az imagine dragons, nagyon nagyon örültem:) pl most lesz kvik kari napok (BGE-s vagyok, ő is az volt), arra is jön ő is elvileg. estig tudnám sorolni miket csinálunk még:D



23F

2016. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos... hát valahogy így néz ki egy átlag munkamentes (szombati) nap: ébredés, reggeli szex, kis visszaalvás, felkelés, kávé, piacon való vásárlás, reggeli (piacon vagy otthon), főzé (együtt), pakolás-takaritás (külön), délutáni pihi (közben ha úgy adódik egy kis du-i szex), közös ebéd, közös délutáni program (kirándulás barátokkal, szülinapozások, sörözések vagy kiülni egy kvzó teraszra vagy mozi, színház) estefele séta, vagy otthon ágyból filmnézés, esti szex (ha időnk és energiánk van még)


De persze a közös nyaralásokat se felejtsünk el, illetve a szülőkkel való programokat sem.


Szóval rengeteg a lehetőség, csak két megfelelő ember kell hozzá.


f29

2016. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem különböznek az igények a heteró pároktól. Ugyanazt csinálják. Amit szeretnek együtt csinálni. Ha szeretsz valakit, mindegy jóformán mit csináltok, lényeg, hogy együtt csináljátok.
2016. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

de jó nektek.... nálunk tök unalmas minden... a szombatokat a drágám végigaludja, se átkapcsolni a TV-ben, se othagyni nem lehet..

De ha nem alszik, akkor közösen bevásárlás, kirándulás, TV-zés a téma. Ritkán mozi is van. Amig voltak barátaink, néha velük találkoztunk.

2017. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindent. Mi pl sokat kockulunk, szoktunk színházba, vagy moziba járni, étterembe is; aztán sokat vagyunk közös barátokkal, családdal, van, hogy csak ketten beülünk valahova iszogatni, vagy csak úgy sétálunk a városban. Illetve néha elmegyünk külföldre is.

Amúgy, ezen ne stresszelj, mert ha jó pár vagytok minden helyzetben jól kijöttök majd, lényeg, hogy legyetek kommunikatívak és érdeklődőek, mert akkor sose unatkoztok egymás társaságában.

23F és két és fél éve vagyunk együtt a párommal

2017. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!