Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik egy fiú, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem ismerem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy évvel felettem jár. Nekem nagyon bejön , viszont nem ismerjük egymást... Hogy ismerhetném meg, ha nem merek odamenni? mindig a barátaival van és valószínűleg beégnék :D (A közösségiket hanyagolnám.)

2017. márc. 11. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csald el egyedül valahova.

Úgy hogy titokba cetlit teszel valahova, amit ő megtalál.

Abban egy olyan kérdést tegyél fel, hogy csak akkor menjen a titkos talira, ha nincs csaja és tetszel neki.

névtelenül csináld, mert ha cikinek találja ezt, akkor mindenkinek elmondja.

2017. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azta, ez jó ötlet :) köszönöm!
2017. márc. 11. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
NEhogy !!!! Biztosan ki tudod deríteni a nevét ha egy suliba jártok. Aztán meg tudod nézni van e barátnője. Ha nincs meg egyszerűen bejelölöd és megkérdezed volna e kedve sétálni. Lehet hogy fura hogy te írsz rá de ha elmegy veled biztosan van esélyed nála és ha tetszeni fogsz neki majd ő folytatja.. Ezta cetlis baromságot hagyd már ha nem írsz rá nevet miért menne el? Azt se tudjak i az lehet kamu is akármi én nem taliznék így ismeretlennel.
2017. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. válaszoló

a nevét személyesen szeretném megkérdezni tőle és mivel egy jó barátom osztálytársa ezért annyit már tudok, hogy nincs barátnője. Viszont azt is tudom, hogy nincs túl sok időm.. Hiszen neki már csak ez az év van itt a suliban..

Köszi a válaszokat! :)

2017. márc. 14. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!