Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik egy lány, nem ismerem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, nem ismerem de tetszik nagyon, hogy közöljem vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány ,aki nagyon tetszik, de,nem tudom hogy miről kezdjek vele beszélni ,hogy mit mondjak neki ,hogy mondjam neki .. Csak látásból ismerem, de mindig mosolyog rám meg néz engem szóval lehet van nála esélyem , de mit mondjak neki? Hogy kezdjem?
2016. jún. 4. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van közös barátotok, akkor kérd meg, hogy néha vigyen oda téged beszélgetni. Így talán már olyan szinten ismerni fog, hogy utána magadtól is odamehetsz beszélni vele.
2016. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Szia!"

"XY-nak hívnak" (szerintem elég csak a keresztnevedet mondani)

*várod hogy köszönjön és bemutatkozzon ő is*

"Tudod ..*hatásszünet*.. nagyon szimpatikusnak tűnsz gondoltam idejövök beszélgetni persze csak ha nincs ellenedre."


Ha ezt így elmondod és próbáld ne úgy elmondani mintha betanultad volna szóval azért is kell az a kis hatásszünet(amikor nem mondassz semmit) akkor ezek után elkezdhettek beszélgetni.Én a helyedben kb becsengetés előtt 5-6 perccel mennék oda mert akkor lesz időd ezt elmondani és ha már nem tudtok mit mondani egymásnak mert éppen mint a ketten totál be vagytok szarva akkor remélhetőleg becsengetnek és mondhatod hogy "Akkor majd később beszélünk"


Ha ez jól megy akkor órán mondom mi fog az eszedben járni "Basszus ez tök könnyű volt" "Úristen amúgy milyen óra is van mert totál nem ide figyelek" ja és mosolyogni fogsz mint a tejbetök.


Még pár tipp:

-Legyél magabiztos..oké oké nem vagyok teljesen meghuzatva tudom hogy ilyenkor a legkevésbé sem magabiztos az ember de a lényeg hogy TŰNJ annak!

-MOSOLYOGJ!

-Próbálj meg olyankor odamenni mikor nincs senki mellette mert akkor nagyobb eséllyel beszélget el veled.Mert ha van ott valakivel beszélget és te csak odaállítassz akkor nem biztos hogy elmegy veled társalogni már csak azért sem mert akkor a következő hetekben hallgathatja azt attól a barátjától akitől elhívtad hogy "Úristen ki volt ez a fiú honnan ismered mit beszéltetek stb".



Na most mondd hogy nem írtam sokat..:P

Ezek után ha odamész hozzá akkor muszáj lesz leírnod ide hogy mi történt.Drukkolok!

2016. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a sok tanácsot, csak egy gond van, hogy nem ugyanabba a suliba járunk így csak reggel látom meg délután a buszon visszafele.
2016. jún. 5. 06:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet úgy lenne a legjobb ha be ülök mellé? :$
2016. jún. 5. 06:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy.:)
2016. jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!