Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most tényleg akar valamit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg akar valamit, vagy csak az alkohol miatt tette?

Figyelt kérdés
Van egy jó lánybarátom, egy osztályba járunk és a hétvégén elmentünk házi buliba. Nem kedveltem különösebben a társaságot és látta rajtam, hogy unom magam, szóval kérdezte, hogy nincs e kedvem kimenni beszélgetni. Kimentünk, vittünk magunkkal inni, ő elég bátorra itta magát nekem meg sokkal több jött össze a kelleténél.Beszélgettünk, elszívtunk egy szál cigit és egyszer csak átölelt és megcsókolt. Utána rögtön bocsánatot kért és faképnél hagyott. Másnap feltűnően került és mindig úgy alakította a dolgokat, hogy még véletlen se legyünk kettesben. Aztán mikor végre beszélni tudtam vele, amint felhoztam a dolgot lesütötte a szemét és azt mondta, hogy ő nem így akarta ezt az egészet és nem akar e miatt elveszíteni. De megzavartak miket ezért nem tudtam neki elmondani, hogy igazából tetszett a dolog. Szerintetek tényleg akar valamit amit most a pia sikeresen kihozott belőle, vagy tényleg csak megbánta a dolgot?

2016. máj. 2. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki :) Kedvel téged ez egyértelmű
2016. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja, kedvel! Mondd el, jó lesz, csak fél, hogy te emiatt nem fogsz beszélni vele.
2016. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszen,hogy megbánta.Mondd el neki.
2016. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100% hogy kedvel. Nekem is így lett az első barátnőm, mert lunci voltam leszólítani :'D
2016. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is kedvel :) Az embernek még részegen se jut eszébe ilyesmit tenni ha tényleg csak baráti érzelmeket táplál.

Beszélj vele, majd írd mi lett :D

2016. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!