Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy fiú akivel egy buliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel egy buliban talalkoztam először es tegnap is találkoztunk és nagyon nagyon megtetszett! Én többet szeretnék tőle mint csak kavarás de ő szerintem nem. Hogy érjem el hogy ő is többet akarjon? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma is fogunk találkozni de nagyon izgulok hogy mi lesz!
2017. márc. 15. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy nem tudod elérni.
2017. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elcsábítani! Persze ne droggal meg ilyenekkel.
2017. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerű! Ma ne kavarj vele, hanem beszélgessetek és sétáljatok, mert ha folyton kavartok akkor nem is fog változni a véleménye veled kapcsolatban, plusz úgy érzi hogy könnyen megkaphat. Légy kicsit elérhetetlen a számára! Legyen olyan is, hogy nem találkozol vele, amikor ő akarja, hanem 1-2 alkalommal lepattintod. Én mindig így csináltam, még a jelenlegi férjemnél is :)

Kavarás során nem is lehet ismerkedni, nem fog megtudni rólad többet, és nem is akar. Ha beszélgettek vagy lepattintod, akkor érdekelni fogod és a többi jön magától! Hajrá! :)

2017. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!