Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csajok arra lennénk kiváncsi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok arra lennénk kiváncsi hogy számotokra mit jelent az ideális csók?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy szeretitek ha a férfi kezdeményez?És mit szerettek jobban ha a férfi csokolozás közben az arcotokat fogja meg,esetleg átölel,vagy a feneketekhez közel helyezi a kezét?Kort is irjatok légyszives
2017. márc. 15. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nálam az az ideál, ha a pasi kezdeményez :) Azt szeretem, ha a derekamat fogja, ha közben simogat :) viszont ha PONTOSAN a seggemet fogja meg, akkor ott helyben pofán vágom ;)
2017. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi ültünk egymás mellett és mondta hogy adj egy csókot hát én jobban örültem volna ha nem mondd ilyen hanem csak simán felém hajol és kész de mindegy így is jó volt. A keze fogalmam sincs hol volt eszembe sem volt ilyesmi akkor csókolóztam először

17/L

2017. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő, szerintem az elsőnél Nehogymár megfogja a fenekem, vagy a többi helyen.Helyben elhúzódnék.

Nade kinek mi.

L

2017. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Férfiként is a nő dereka adja magát a legjobban, hogy oda tedd a kezed.
2017. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én valahogy ugy képzelem el hogy egyik kezével a férfi finoman megsimogatja a nő arcát a másikal pedig a derekát akkor,a nő pedig a férfi tarkóját
2017. márc. 15. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, és ha már megengedem, hogy megcsókoljon, akkor megfoghatja a seggem, nem érdekel.


Amúgy a párom imádja a fenekem, így alap, hogy "ott" húz oda magához, vagy az ölével nyom a pultnak... imádom :)

De ő nem szokta az arcomat fogni, helyette a derekamat vagy a fenekemet.

2017. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!