Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel eléggé elcsendesül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel eléggé elcsendesült a viszonyunk, talizunk néha, de 1-2 szavas beszélgetések vannak, hogyan jöhetünk ki ebből?

Figyelt kérdés

Mostanában 1 beszélgetés már abból áll csak hogy mizu - semmi, vagy hogytelt a napod - áh semmi kül (közbe tudom hogy csomó minden történt vele (másoktól)).

Emiatt én is rosszabbul állok az egész kapcsolathoz, direkt rá sem írok 1 napig, nem kényeztetem, meg semmi.


Na de szeretjük egymást. Mondtuk is egymásnak két csendszünet között hogy szeretlek - szeretlek.


Próbáltam megkérdezni, mi a baja: olyanokat válaszol hogy semmi, meg hogy fáradt.


Sok nehézségünk van a kapcsolatban, sokáig vagyunk távol egymástól, meg nem ő nem nagyon hisz abban hogy együtt leszünk örökké.


De hogyan vehetném rá arra hogy tegyen meg mindent a JELENÉRT, amit lehet. És én is megteszem amit lehet. ??


2017. márc. 18. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Le kell ülni vele beszélgetni,arról,hogy a kapcsolatotok nem jó így,mert nem élvezitek ki,hogy együtt lehettek,s változtatni kéne,mert azért vagytok együtt,hogy egymás mellett legalább felszabadultnak érezzétek magatokat! Ti egymásért vagytok! :)
2017. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tedd fel neki a következő kérdést: "mi az, amiről nem szívesen beszélnél nekem?"


És: ne csodálkozz, ha esetleg felrobban, mint egy bomba, elkezd téged ócsárolni, vádaskodni...te csak legyél nyugodt (bármivel is támadna esetleg) és kitartó.


A lényeg, hogy KAPD MEG A VÁLASZT!


Valamit valószínűleg eltitkol, ezért "laposodik el" a kapcsolatotok.


Sok sikert, mentsd meg ügyesen a helyzetet, és jobb lesz, mint előtte.

2017. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Neeem tudom mit titkolna.


Ő kezdeményezte a Szeretlek szót, legutóbb.


Azt titkolhatja el maximum, hogy ha nagyon hamar nem talizunk többet és nem elégítem ki eléggé (nem rossz értelemben), akkor szakít majd velem.


Nem tudom mi titka lehet még 1 lánynak, aki kezdeményezve mondja hogy szeret. ??

2017. márc. 18. 20:28
 4/4 anonim válasza:

Azt szeretnéd, hogy a jelenben legyen aktívabb, tegyen meg mindent, többet, mint most.


Az, hogy kezdeményez egy "szeretlek" szót ezek szerint nem tükröződik a cselekedeteiben eléggé, mert ugyan mondja, de várnád azt is (jogosan), hogy aktívabb legyen.


Próbáld ki azt a kérdést (mit veszíthetszt?), hátha történik valami. Sok párkapcsolat laposodik el és jut zátonyra apró, ki nem mondott butaságok miatt...és jött már helyre ettől a kérdéstől.


Ha felteszed neki a kérdést és utána van kedved elmondani, mi volt a reakció, és az eredmény, én itt vagyok, hogy megoszd velem. Hátha tudok segíteni.

2017. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!