Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket nem zavarna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna?

Figyelt kérdés

Az osztályban van egy fiú akivel mindketten szerelmesek vagyunk. Igazából nem tudom hogy járunk-e,( ő már mondta hogy a csaja vagyok meg ilyeneket) És ha ezt észrevennék az osztályban mindenki erről beszélne. A fiúkat szerintem nem zavarná de a lányokat igen mert szerintük csúnya a fiú( egyébként nem csúnya, szinte az összes nyolcadikos lány szerelmes belé) meg azt gondolnák hogy rossz az ízlésem. És mindenki erről beszélne ami nekem elég kellemetlen lenne. Mit csináljak hogy ne zavarjon a többiek véleménye?

A válaszokat előre is köszi.

Mindketten hetedikesek vagyunk.



2017. márc. 18. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Drága!

Ha szerelmes lennél akkor magasról tojnál arra, hogy ki mit pletykál. Amíg érdekel mások véleménye addig nem is fontos a kapcsolat neked.

2017. márc. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én tényleg szerelmes vagyok belé.
2017. márc. 18. 18:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre van egy egyszerű módszer: lazán-faszán leszarod őket. ;)
2017. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké. Megpróbálom:)
2017. márc. 18. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a lány aki lenéz mert szerinte rosz az izlésed az még nem volt szerelmes mert ha valaki bejön akkor nem feltétlenül az határozza meg hogy neked valami nem tetszik benne (pl megfogadtad hogy nem jársz oljan fiuval aki cigizik de aztán szerelmes leszel egy olyan srácba aki cigizik akkor nem igazán fog érdekelni hogyha cigizik ez már csak mellékes lesz kivéve ha nagyon sokat de az már más téma)szoval azok a lányok tudatlanok és jobb ha nem szolnak bele és ha mégis egyszerüen mond el nekik hogy -el sem tudod képzelni menyire nem érdekel a véleményed mert te nem tudsz semmit és amilyen kis r.banc vagy nem is fogsz soka rájönni hogy mit jelent az hogy valakit szeretni- 14/L(legalábbis nekem bavált)
2017. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm:)
2017. ápr. 9. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!