Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, titeket mennyire zavarna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Knashh kérdése:

Fiúk, titeket mennyire zavarna az, hogy a barátnőtök egy nála 9 évvel idősebb kopasz tetovált csávóval vesztette el a szüzességét már a 3. randin? Én vagyok a 2. barátja.

Figyelt kérdés

Egyébként tökre normális, visszahúzódó lány aki szeret engem, csak rengetegszer eszembe jut, hogy ez a csávó, akinek már a képét is láttam, járt már benne...

Egyszerűen gusztustalan. A csávó vagy 150 kiló, tetovált, kopasz, látszik rajta hogy teljesen lezüllött. A lány pedig teljesen értelmes, nem is értem hogyan történhetett ez az egész..



2017. márc. 17. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Azigen xd Megpakolhatta rendesen a nagy b..rom állat, te jo Isten:D:D
2017. márc. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged zavar, miért is barátnőd?

.

Ha társad múltján rágódsz, nem jut idő felépíteni jövőtöket!

2017. márc. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég érdekes de ha szereted a barátnőd kár a múltján rágódni. Gondolom neked sem ő volt az első(ha igen sorry). Felesleges azon gondolkodni ,mert minnél idősebb leszel annál gyakrabban fogsz szembesülni azzal hogy az adott párodban már fordultak meg mások is. Mennyivel éreznéd magad jobbaan ha egy kigyúrt ,kockahasú ,tipikus páva csávó lett volna neki az első?

Most veled van és ez a fontos:)

2017. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 János Gilján ***** válasza:
100%

Kérdező nőj fel. Fürdött a barátnőd a nagydarab után, vagy még most is benne tocsog a spermája? Ha fürdött, akkor pontosan mi is a bajod?

Én is feküdtem le olyan lánnyal, akire nem vagyok büszke, de akkor és ott jó ötletnek tűnt...


Jelenleg a párod veled van, ezt értékeld!


Ha pedig képtelen vagy ezen a hatalmas problémán túllépni, akkor tedd meg neki azt a szívességet, hogy minél előbb szakítasz. Az én feleségemet is dugták meg mielőtt engem megismert, ennek semmi jelentősége. A nagydarab után legalább még jobban tud értékelni téged!

2017. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A múlt az múlt. Biztos, hogy nem keltene bennem a legjobb érzéseket, nem igazán tetszik az a stílus, de tudod: az ő élete, az ő dolga. Ha jól esett neki, akkor egészségére. Jobban örülnék annak, ha egy ilyen 150 kilós debellával veszíti el, és közben kellemes élményben volt része, mint annak, ha egy érzékelten tuskó műb..i osztálytársa d*gta volna meg csak azért, hogy elmondhassa magáról, hogy megvolt.
2017. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
33%
Biztos jól megpumpálta XD
2017. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Nő vagyok!


De úgy gondolom,senkinek semmi köze sincs ahhoz,hogy a párja/szerelme / férje/felesége előtte kivel szexelt, és mennyi idő elteltével

2017. márc. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

PONTOSAN ezért nem fújolunk a szűz lányokra.


Hogy a pcsába lehet, hogy XXI. századra HÁTRÁNY a női szüzesség?

2017. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
AZT az alvilági jó istenit :O !
2017. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én már rég szakítottam volna, vele. 13L
2017. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!