Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17 éves lány vagyok. Megismerk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok. Megismerkedtem egy fiúval, ő 20 éves akivel együtt szeretnék lenni, de nem vagyok biztos abban, hogy ez meni fog? (többi lent).

Figyelt kérdés

5 hónapja ismerkedünk beszélünk telefonon, és minden nap chatelünk.

Én úgy érzem meg szeretem, és ő is azt mondja hogy ő is szerett.

Csak egy baj van, hogy 290km lakunk egymástól, 4-5óra hossza az út vonattal hozzá, és ugyan úgy neki is.

Nagyon szeretnénk már látni egymást, tervezzük azt hogy találkozunk.

De az a baj, ha össze jövünk nem mindig fogunk tudni találkozni, 1 hónapba egyszer, vagy minden 2 hónapban.

Elterveztük hogy hozzá fogok költözni, ha befejezem a sulit (jővőre ha addig össze jövünk, vagy ha addig együtt leszünk).

Csak félek hogy nem fog ez müködni a távolság miatt, szerintetek



2017. márc. 19. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem eloszor tanulj meg irni. 17eves letedre legalabb azt irhatnad rendesen, hogy "szeret" vagy, hogy "megszerettem", "osszejovunk"...
2017. márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Az értelmi szinted borzalmas.

Ennyi idősen hatalmas szégyen, hogy alap szavakat nem tudsz helyesen leírni.

Képzelem mi lesz belőled ekkora intelligenciával?

Minimálbér? Azt se érdemled meg.;)

14/L

2017. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

JŐVŐRE?

MIVAN???

11 ÉVES csitrinek tűnsz.

2017. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem jó a telom, bevan törve a kijelző, és nem nagyon tudok írni vele meg sietem is,

bocsánat a helyesírási hibákért.

2017. márc. 19. 10:35
 5/9 anonim ***** válasza:

úgyis most lesz majd az érettségi:D

am meg amíg élértelmezhető addig ne provokálj sztem.

De mi a kérdés? HA szereted és bírod ezt tarts ki mellette , ha nem válts..(Simán lehet h a hátad mögött másokkal is ezt játssza akár hetente is persze ez csak egy lehetőség de nem kizárt).

2017. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ide, hogy mindenki az írásommal legyen elfoglalva.

Bocsánatott kértem érte...

Senki nem tudd válaszolni normálisan, nem is értem miért írtam ide.

2017. márc. 19. 11:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj még nem találkoztatok. Szóval első lépésnek talán egy randinak kéne összejönni :D Végül is kitudja, hogy működtök majd együtt, élőben.

Szóval szerintem első körben randizzatok, utána pedig ha még mindig egymásba lesztek habarodva, megoldjátok a távkapcsolatot. 290 km, azért nem egy Indonézia. Ott vannak a szünetek (nyári, őszi, téli, tavaszi), meg ha pénteken felszállsz a vonatra, majd vasárnap pedig megint, nem egy olyan hihetetlen táv. Ha pedig ő már dolgozik, nyilván lesznek szabadnapjai, akkor ő tud meglepni téged egy találkával. Vagy ha választotok egy mindkettőtökhöz viszonylag közelebb lévő várost (1 óra vonat), akkor hétköznap is akár megoldható. Végzel a suliban mondjuk 3-kor, aznap ép mindketten ráértek, felszállsz a 3.45-ös gyors vonatra, 4.45-re XY városban vagy, ott együtt vagytok, és az esti 8 órással pedig még időben hazaérsz. Jó, nyilván nem minden nap kivitelezhető, de hetente 1x-2x mindenképp. Már ha akarjátok is megoldani.

De már velem is volt ilyen, mikor hónapokon át jól eldumáltunk egy sráccal fb.-n, aztán a második randi után már mindketten menekültünk...:D

2017. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a kérdésedre válaszolnék elsősorban. :)

Videochat-en beszéltetek már? Először szerintem ott kellene, ezt tapasztalatból mondom. Lehet nem kellene ennyire tervezgetni még, nem is láttad de már összeköltöznél vele... nekem ez fura. Az interneten mindenki azt mond amit akar. Elhiszem, hogy szerelmes vagy, de egy összeköltözés nem kis lépés. Pontosan miért is nem találkozatok még? Nem akadékoskodásból mondom ezt, de nekem is volt ilyen aztán nagy koppanás lett a vége. Szóval csak segíteni szeretnék, hogy a földön maradj a realitásnál.

18/L

2017. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 - #8 Jok az ötletek, igazatok is van.

Hasonlo szituban voltam.

Mar a talik is megvoltak.

Csak nalunk a pasi esett pofara. Én.

Elmondasa szerint boldogtalan volt.

A taliknal nem volt gond, de a hétköznapok ...

Csak annyit latott hogy nem vagyok vele. Nem azt, szoval a varakozas öröme.

Hogy latni fogom, magamhoz ölelhetem a kedvest.

A negativ gondolkodas ranyomta a bélyegét a kapcsinkra.

2017. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!