Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A volt barátnőm drogozik mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm drogozik mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyok a volt barátnőmmel viszont megtudtam, hogy drogozik, próbáltam beszélni vele de nem sikerült. Ha szólok a rendőrségnek abból nagy baja lesz? Csak segíteni akarok neki nem ártani. Na meg nem akarom, hogy azt mondják csak azért szóltam a rendőröknek mert az exem tényleg csak segíteni akarok neki.

2017. márc. 21. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Küld el pszichológushoz vagy beszéld meg hogy beszéljen egy ehhez értő emberrel.
2017. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam nem hajlandó elmenni.
2017. márc. 21. 21:34
 3/10 anonim válasza:
A trainspotting filmet ismered? Ha nem, nézd meg és mutasd meg neki is.
2017. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen drogról van szó? Azt nem írtad.
2017. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha valóban segíteni szeretnél nem a rendőrséggel kezded.
2017. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Sztem szólj a szüleinek. Ők jobban le tudják beszélni és mégsem a rendőrségre mész... Bár lehet h így is meg fog utálni miatta, de az egészsége azért fontosabb
2017. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen drogokat használ és a szüleivel nem beszél...
2017. márc. 22. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mit használ akkor kérdezd meg tőle, legalább tisztában leszel vele.
2017. márc. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendőrségnek semmiképp.
2017. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igazából én nem szólnék a rendőröknek. Megmondanám neki, hogy vagy leszokik vagy elveszít engem. Nem tudsz vele mit csinálni ha nem akar leszokni a világ legjobb elvonójára is elrángathatod nem fog lejönni. Ez rajta múlik, hogy akarja-e vagy sem. Ha akarja akkor segítsd hogy eljusson oda ahova kell. Járj utána elvonóknak jó pszichiátereknek/addiktológusoknak. Vázolj fel lehetőségeket előtte és próbáld meg elérni hogy belássa, hova vezet amit csinál.


Igazából megnézegethet drogos filmeket szerintem amiatt nem fogja letenni. :D ez kb olyan mint a cigik oldalán a ronda kép. Szerintem senki nem tette le azok miatt. Mindenki maga miatt csinálja/hagyja abba. A rendőrséggel semmire nem megy, első alkalom kényszer elterelés és ha nem akarja akkor végigcsinálja és újrakezdi. :) Függőn nem lehet segíteni, amennyiben nem akarja. Az agyát nem tudod megerőszakolni.

2017. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!