Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottam/szakítottunk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam/szakítottunk a barátnőmmel pontosan egy hónapja. Mit csinaljak? (Többi lent) 16/F

Figyelt kérdés

Sziasztok! Igazabol segítséget szeretnék tőletek kérni. Mint már olvashattátok szakítottam a barátnőmmel. Első kapcsolatunk volt mindkettőnknek 1 év 4 hónapig tartott. Igazabol nagyon jó kapcsolatunk volt az elejen a közepe fele jottek a veszekedesek... Nem lehetett vele megbeszelni a dolgokat pedig teljesen piti hülyeségek voltak. Na ez mindegy is es igazabol en dontottem ugy hogy en mar nem tudom újrakezdeni. Miutan szakitottunk teljesen megkönnyebbültnek éreztem magam. ( Ő 18 éves nagyon nem latszik rajta kulsoleg se belsoleg se,egy suliba jarunk)

Most viszont elkezdett beszelni egy fiuval igazabol Facen beszelettek talalkoztak es ugy nez ki összejönnek a fiuval.

Valamiert iszonyatosan elkezdett fájni nekem ez az egesz. Miert tortenik ez most igazábol? Nem értem hogy miert van hullamzo kedvem. Es igazaból o mondja ezeket magatol es o teljesen mas meg minden..

Koszonom hogy elolvastátok, legyszi segitsetek hogy mi az isten ez most.

Koszonom:)



2017. márc. 30. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális érzés egy szakítás után. Szerelmi csalódás, fájdalom, féltékenység. Idővel elmúlik. Üdv a felnőttek világában. 28/F
2017. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a nagy helyzetén meg év elején szakitottam a lánnyal , mindketten egy osztályban járunk és ugyanannyi 18L-esek vagyunk. Csak itt a csajjal voltak problémák meg minden a féltékenységre ment ki és titkolózásra borzalmas volt. És az a legfurább hogy folyton bámul minden órán minden szünetben. főleg hogy mostanában más lányokkal szoktam beszélgetni szerintem emiatt meg ő irigykedik. Hasonló helyzetben vagyunk és rájöttem hogy ha nem gondolok erre hagyok időt arra hogy egyedül legyek szakítás után szinte meg se kottyan hogy izé mert nem vagyok lekorlátolva. Szerintem csináldd azt amit én. Pihenj meg lazulj haverokkal. Majd jön másik kapcsolat én is érzem hamarosan tuti lesz valakivel valami de nem tudhatjuk mert az élet csupa játék és kaland. xd Remélem sokat mondtam mert hasonló a helyzet de az az érdekes hogy vágyok kapcsolatra hisz ez természetes az emberben. ennyi.
2017. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Semmit.
2017. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszaitokat!:)

Hullamzo kedvbe vagyok de nem ertem miert nagyon sok lannyal beszelek es probalom lekotni magam de neha nem megy egyaltalan.

#2 koszonom es probalom!:)

2017. márc. 30. 20:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Valamier nem jobb kb mennyi ido lehet amig valtozik?
2017. ápr. 1. 13:10
 6/8 Csucsu007 ***** válasza:
100%
Minimum 2-3 hónap. Nekem 4-be telt, mire el tudtam mondani, hogy már csak egy árny a múltból
2017. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hónap után el fog múlni. Az, hogy most túllépett rajtad egy másik srácért, ez viszont csak pár hét, ebbe bele fogsz törődni, ne aggódj emiatt.
2017. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mar sokkal jobban erzem magam , koszonom segitsegeteket!:)

(Amugy mar nincsenek eggyutt mert rajottek hogy nem passzolnak egymáshoz)

2017. ápr. 9. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!