Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan érjem el, hogy me...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy me zavarjon a párom volt barátnője?

Figyelt kérdés
Olyan szép az a lány, és minden nap találkozok vele... ő és a barátnői pikkelnek rám, mert összejöttem azzal a sráccal, akivel régen járt. álandóan bámulnak és nem egyszer volt, hogy direkt meglöktek, hogy felessek. nem tudom hogyan kéne ezt kezelnem, és zavar ez az egész. legutóbb megmondtam nekik, hogy gyerekesen viselkednek és hogy nem értem mi a bajuk, hiszen a lány szakított a sráccal. viszont a párom is többször szokta emlegetni ezt a lányt, és a párom tudja, hogy nem szeretem mikor ezt felhozza, de néha olyan érzésem van, mintha csakazért is direkt beszélne róla. egyszerűen zavar ez a helyzet, főleg azért is, mert az a lány sokkal szebb, csinosabb. mit csináljak?

2017. ápr. 5. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Legyen önbizalmad! Téged választott, veled van! Szard le a régi barátnőt. Ha a fiú emlegeti, te is mesélj neki a régi pasidról.
2017. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nekem még nem volt párom ezelőtt, szóval úgy nehéz lenne xD
2017. ápr. 5. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!