Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Duci lánynak lehet jó pasija?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lánynak lehet jó pasija?

Figyelt kérdés
Mondjuk 10 kg felesleg kb

2017. ápr. 16. 22:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok lefogyni! Puszi! :*
2017. ápr. 16. 22:36
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet.
2017. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én mondjuk lány vagyok, de szerintem mindenképp lehet. Hiszen minden pasinak más jön be és 10 kiló felesleg az csak annyit ér, hogy van rajtad mit fogni. De akivel összejössz majd az a te szemedben úgyis jó pasi lesz 😄 legalább is reméljük

15/L

2017. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha te nem vagy jó "csaj", miért várod el hogy "jó pasid" legyen???
2017. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek: Ha szép arcod van akkor lehet jó pasid. 10 kg nem sok és szerintem van akinek jól állhat láttam már olyat :) De ha tényleg véleményt akarsz miért nem raksz ki egy alakos képet akkor konkrétan is meg lehetne mondani, hogy jó alakod van-e. Üdv: egy jó pasi :D 19/f
2017. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha jól szopik akkor igen.
2017. ápr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem is kell lefogynod ahhoz hogy szep legyel. Ha szep az arcod es jo a kisugarzasod az a 10 kg felesleg eltunik. Lehet igen
2017. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen. Én speciel a duci és a nagyon kövér lányokat részesítem előnyben.

25/F, jó pasi :)

2017. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!