Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt szeretné, hogy tönkre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretné, hogy tönkre menjek és miért?

Figyelt kérdés

Tehát egy hete szakítottam a barátnőmmel akinek mindenben segítettem amíg együtt voltunk (szerencsére csak kevés ideig) 2,5 hónap.

Mindent én fizettem neki stb...és most hogy szakítottunk látom a facebookján, hogy direkt olyan dolgokat ír ki ugye ami nekem szól.


És annak ellenére, hogy kb mindent én oldottam meg neki...olyanokat ír ki hogy "látom hogy kezdesz bezárkózni, boldogtalan életed van stb" nagyon idegesítő, mivel tényleg nem nagyon megyek jelenleg sehova, mivel nincs is kedvem.


Tehát ő most azt várja , hogy velem valami rossz történjen miatta úgymond?

Nem fogom hagyni csak kiváncsi vagyok mi zajlik benne.

Beteg ???? Egyáltalán miért csinálhatja ezt ? Már majdnem ráírtam , hogy menjen már el a pi***ba, mivel önmagától egy agyhalott nő semmi önállósággal, de talán ez is a célja vagy mi?



#Hhdhdjd
2017. ápr. 21. 22:17
 1/3 anonim válasza:
100%
Egyrészt. Ne írj csúnya dolgokat a lányról, akit ezelőtt szerettél, mert elég ellentmondásossá válik a dolog. Másrészt nem szeretne ő semmit, egyszerűen ő így dolgozza fel, hogy vége lett köztetek. Nem volt hosszú kapcsolat, hamar túlteszi magát rajta.
2017. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd/töröld a francba, ha ennyire zavar.
2017. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyhe autizmust érzek a lánynál. Tiltsd le,másként nem fogja fel.
2017. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!