Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány akivel nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zollot kérdése:

Van egy lány akivel nagyon jóba vagyok 3 éve mondhatni legjobb barátok vagyunk neki most van egy barátja lassan fél éve most viszont kezd tönkre menni a barátságunk lehet azért mert én folyton nyavajgok neki nem tudom?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 11:09
 1/2 A kérdező kommentje:
bocsi véletlen elküldtem szolva nekem nem jön össze semmi 17 éves vagyok neki mindig minden össze jön nekem viszont semmi jó tanuló a suliba családja szereti van párkapcsolata nekem se barátnőm nincsen se a családom nem szeret mondhatni utálnak és a suliba is rossz tanulo vagyok és ezt halgatja töllem kb minden nap olyan szinten magányosnak érzem magam hogy már azon gondolkozom hogy kinyitom az ablakot és ki ugrok rajta
2017. ápr. 8. 11:14
 2/2 anonim ***** válasza:

Változtass magadon és ne nyafizz neki folyamat, mert ha tényleg folyton csak panaszkodni jársz az ő nyakára (senki nem szeretni hosszútávú panaszkodást), miközben ő egyre sikeresebb, és nincsenek közös jó élményeitek együtt akkor mindegy, hogy mennyire jó a kapcsolatotok, a szintkülönmbség/az olló efekus tönkreteszi a kapcsolatotokat vagy legalábbis rendesen megrongálja. (Mielőtt megzavarna az olló efektus szó, szólok hogy ez mind a te hibád)


Ha a problémádat nem is tudod megoldani, akkor is állj le a nyafival, ezzel megmentheted a kapcsolatotokat. Egy lánnyal való kapcsokatot sokszor meglehet határozni, az alapján hogy mennyit látod nevetni/a mosolyát.


Sok sikert!

2017. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!