Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megszegek vele valami szabályt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszegek vele valami szabályt?

Figyelt kérdés
a történet egyszerű. van egy lány tetszik nekem, és két másik haveromnak több mint valószínű, hogy bejövős vagyok neki suli után megvár az egésznek az elején utalgatott rá, hogy igazán elhívhatnám sétálni... és most nem tudom, hogy megsértek-e valami fiú szabályt, ha elhívom a lányt olyan igazi randira 😃 a lány közös ismerősünk (egy évvel felettünk jár) szóval nem tudom mennyire lenne gáz a suli udvaron termekben nyáladzani stb ugy h közben a haverjaim is ott vannak

#randi #séta #lány #fiú szabály
2017. ápr. 24. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ez nem lenne gáz! ha neked sikerül meghódítani és nem a haverjaidnak akkor így jártak. ha meg előttük nyáladzanátok abban sem lenne semmi különös. mivel együtt lennétek és kész. a haveroknak meg semmi közük ehez.
2017. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak haver exére nem szabad ràhajtani...vagy onnantól màr nem a haverod
2017. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs vele. Társaságban viszont ciki nyalnifalni a másikat mert másik szarul érezhetik magukat
2017. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!