Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Visszajon meg hozzam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajon meg hozzam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Akinek van ideje az most olvassa el amit ide kiirok nagyon fontos es jo lenne a segitsegetek..

Na szoval... Baratommal 2 evet voltunk egyutt es nagyon boldogok voltunk nagyon sok mindenki szet akart minket valasztani de mi nem hagytuk imadtuk egymast es semmu nem szamitott.. nyaron egyutt nyaraltunk a csaladja imadott engem az en szuleim is birtak ot nagyon jo volt... o volt 8.osztalyos 14 eves.. 2 evvel ezelott.. en meg 7. Osztalyos 13 eves.. ugye ballagas meg minden... nagyon feltem vajon mi fog tortenni ezutan hogy elballag... azthittem vege lesz.. ugye elmentunk nyaralni meg egesz nyarat egyutt tolttuk egymasnal aludtunk..

Aztan szeptember 1. Uj iskola uj tarsasag.. ahol en nem vagyok ott.. mert egy suliba jartam a sraccal altalanosba..

Megvaltozott... ahogy bekerult az uj suliba.. aztan azt vettem eszre nem ir nekem egyre kevesebbet beszelunk mar nem erdeklem ot.. ugy dontottunk szunetet szanunk a kapcsolatnak..1 honapig kulom voltunk aztan visszajott.. es nagyon jo volt minden par honapig.. oktoberben szakitottunk novemberben osszejottunk ujra... 4 honap eltelt... es most megint gondok voltak.. aztmondta en nem szolhatok bele az eletebe ... / mondtam neki hogy ne cigizzen/ semmit nem tiltottam neki csak nem akartam hogy magat mergezze...elkezdett kocsmazni.. ugy hogy nemis szolt...es nagyon durvan mondta hogy ne szoljak bele az eletebe.. aztan azt mondta szakitsunk mert o mar nem akar velem lenni... es en imadtam ot... szakitott aznap lejott es mondtam neki elobe szakitson.. igy 2 ev utan... szakitott.. es sirtam neki hogy ne hagyjon itt a legrosszabb idoszakba..mert ugye most felveteliztem kozepiskolaba... es szuksegem lett volna ra.. es sirtam neki es mondta hogy minden rendben lesz megolelt es megcsokolt utoljara es itt hagyott.... annyira fajdalmas volt😔

Es mostanaban irkal... egyre tobbet...hogy felvettek e suliba.. meg hogy hogyvagyok.. meg anyanak is irja hogy tuti egyutt leszunk meg csak ido kell es most szabadsagra vagyik.. egyedul akar lenni es kielni magat... mit tegyek?

14L

16F



2017. ápr. 28. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben szerintem csak érdeklődik irántad de nem megy vissza hozzád.
2017. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a se veled, se nélküled dolognak nincs sok értelme. Talán ez a ki akarom élni magamat dolog csak kifogás.
2017. ápr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!