Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan hozzam ezt fel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam ezt fel a barátomnak?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Amolyan tipikus hősszerelmes,kissé papucs :/ Na,ezzel ugye semmi baj lenne,legtöbb lány ezt szereti,de itt vagyok én. Személy szerint jobban élvezem ha ironikusan,vicces megnevezésekkel szolit meg a barátom (pl: ugy imádlka szerelmem helyett ugy imádlak te krumplii ^^). Na hát a barátom ennek ellentéte. Szerintem eszébe nem jutna h azt mondja nekem hogy te eszement asszony,vagy hasonlo. Nem szeretném őt megváltoztatni,de én ugy jobban élvezném az egészet. Remélem értitek miről beszélek. Hogy tudnám változásra sarkalni anélkül h megbántom? Köszi előre is :)
2016. okt. 25. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjad meg neki nyíltan hogy neked ez tetszik.
2016. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval megakarod változtatni. Esetleg beszélj vele, hogy neked ez tetszik, de ha ő alapból ilyen, nagy változásokat ne várj.
2016. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, értem mit akarsz, hozzám is közelebb áll ez a stílus, amit te mondasz , írod, hogy nem akarod megváltoztatni, ugyanakkor még is, hiszen ez nem olyan dolog, hogy szerinted jól áll neki a sárga, veszel neki egy ruhát és onnantól azt hordja ... ha neki ilyen a stílusa, nagyon nagy változást nem lehet elérni, csak erőszakkal, de akkor meg ő nem fogja jól érezni magát, hiszen nem lehet önmaga ... annyit bedobhatsz nyugodtan, hogy legyen lazább, meg hogy ha esetleg te is ilyen megszólításokat alkalmazol és mondod hogy ő is nyugodtan nyomja ezt, mert neked ez tetszik .. de ha nem jön magától ne erőltesd, mert tényleg kényelmetlen lesz
2016. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat!
2016. okt. 26. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!