Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban 14 eves lany es 16 eves fiu idealis? Vagy mar sok ez a korkulonbseg?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 10:02
 1/8 anonim válasza:
85%
Ez pont megfelelő :) Különben is, vannak olyan lányok,akik fejlettebbek a koruknál
2017. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
69%
Nem sok szerintem ,és ahogy előttem is írták vannak érettebb emberek-de fordítva is igaz.
2017. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 suri gyuri válasza:
23%
Hová sietsz? Mėg gyerek vagy,legalább is ėrzelmileg.
2017. máj. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
22%
Arra hogy együtt menjetek moziba mesét nézni semmi gond. De hogy együtt kapcsolatot 14/16 évesen? Normálisak vagytok? 5-10 év korkülönbség egyébként nem sok ha már mindketten idősebbek vagytok, de ilyen fiatalon...esküszöm elment az esze minden tininek!!!
2017. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem értem mi a problémád? Jérlek kifejtenéd bővebben és normális módon?
2017. máj. 6. 12:35
 6/8 anonim válasza:
100%
De hogy sok sőt pont ideális
2017. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
85%
Az a tökéletes párkapcsolat. És nagyon szerencsés az illető. A csók még ilyesmi már normális de azért a szexel meg várjatok.
2017. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökéletes! Ami kicsit zavar, az hogy vannak olyan válaszolók akik még túl fiatalnak ítélnek titeket. Ezt nem lehet megítélni, mert nem ismerünk titeket, de ha komolyan gondoljátok, és őszintén szeretitek egymást teljesen rendbe van :). Az más kérdés ha ilyen "menő" kapcsolatotok van ami tart 1-2 hétig és utána bye-bye.

(Mellesleg az én anyukám is 14 éves volt amikor megismerte apumat és azóta is együtt vannak)

Én sok sikert kívánok nektek, remélem boldogok llesztek egymással :))

2017. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!