Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nektek mennyire szamit a korkulonbseg egy kapcsolatban? Az egy korosztalyu sracok kevesbe jonnek be vagy sokat szamit a par ev kulonbseg? Hogy altok hozza az egy korosztalyu sracokhoz? Ugyanugy vagy van valami hatranyuk? 21/F

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 01:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is az azonos korosztályúak tetszettek jobban. 27L
2015. dec. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint a velem egyidõsek nagy része még éretlen és gyerekes. Én mindig a 2-4 évvek idõsebbeket preferáltam. A barátom 3 évvel idõsebb nálam.

18 L

2015. dec. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
#2 Te vagy a gyerekes, és ezért vágysz idősebbekre. Csak a fiúkra vetíted ki a saját "hibádat". Mint minden nő.
2015. dec. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindig tartottam a 7-9 év korkülönbséget. Férjem 37, én28 vagyok.Teljesen jó,nem birom a velem egykrúakat,nekem kell hogy többet tudjon minden tekintetbe tőlem.Okosabb,tapasztaltabb,legyen.
2015. dec. 6. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindig a kb velem egyidősek tetszettek, +- 1-2 év.


20N

2015. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A korkülönbség csak akkor zavar, ha nálam fiatalabb (nem tudom megindokolni, nem tudatos, még ha tetszett is egy srác, ha később megtudtam róla, hogy fiatalabb nálam, kb azonnali volt a kiábrándulás- mondjuk, ez még abban a korban volt, amikor a 2-3 év korkülönbség még jelntősen meglátszik, akármilyen irányba, tiniként, azóta nem találkoztam olyan férfivel, aki bár fiatalabb nálam, de tetszett volna).


Egyébként volt barátom, aki velem egyidős volt (több is, volt, mikor pár hónappal még fiatalabb is), de jellemzően valahogy úgy alakult, hogy mindig 2-3 évvel idősebbek lettek. Most a puszta véletlen miatt az a helyzet, hogy a vőlegényem 7 évvel idősebb nálam, vele értem meg magam a legjobban, leginkább kiegyensúlyozottan mellette érzem magam. Szintén nem szándékos, tudatos döntés eredménye.


Szerintem azért huszonévesen már érettség szempontjából nem számít a kor különösebben. A biológiai érés azért nagyjából már befejeződött mostanra, ha az élethelyzet azonos (mindketten dolgoznak már, önállóak, vagy még egyik sem, szülőknél élnek), akkor ott több hasonlóság lesz, könnyebben megértik majd egymást, és egy kapcsolatban szerintem inkább ez számít, felnőtteknél legalábbis biztosan.

2015. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem számít

vagy velem egyidős legyen vagy csak pár évvel idősebb

2015. dec. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Teljesen emberfüggő és korfüggő. Tõbb kapcsolatom is volt màr, fiatalabbal is, idősebbel is.Három pàrom 7 évvel volt idősebb, elkötelezni egyik sem tudta magát (az egyikről tudom hogy összevissza csalt). Mindegyik húzta, vonta mint a rétestésztát. Volt 4 évvel idősebb, vele együtt éltünk de ő aztán közel sem volt érett. Aki 2 évvel volt idősebb, megcsalt. A két leghosszabb kapcsolatom fiatalabbal volt. Az egyik 2 évvel volt diatalabb, a férjem hárommal. Ő 29 volt mikor összejöttünk, én 32. Azóta házasok vagyunk, gyerek is van, és nem én erőltettem, ő akart az első perctől

lfogva családot alapítani velem...

Persze életkortól, életszakasztól is függ. Recept nincs. De fura módon elég sok olyan boldog kapcsolatot ismerek ahol a férfi a fiatalabb jó pár évvel.

Mint ahogy nőből is van aki 22-23 évesen már gyerekre, családra vágyik, más meg 30 egynéhány évesen sem tudja, mit akar...

2015. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidegen hagynak a velem egykorúak, csak 35 felett érdekes.26N
2015. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :D , velemenyem szerint is emberfuggo es egyenisegtol fuggo. Lehet egy huszoneves is annyira tapasztalt mint egy harmincas.
2015. dec. 7. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!