Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha visszajon megtegyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszajon megtegyem?

Figyelt kérdés

A baratommal 2 evet voltunk egyutt es nagyon nagy a valoszinusege hogy azert szakitott mert nem fekudtem le vele..mondtam neki varjunk nyarig nyaron lefekszek vele... de nem birt varni 2 honapot..

Szakitasra egy 1re.. hallom vissza hogy lefekudt egy masik csajjal ... nagyon bevolt rugva es nemis emlekszik semmire, szerintem miattam utotte ki magat...

Ha vissza akar jonni hozzam visszafogadjam? Es lefekudjek vele? Adjatok tanacsot nagyon tanacstalan vagyok:(


2017. máj. 1. 10:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy en 15L es a baratom 16F
2017. máj. 1. 10:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hivjak erzelmi zsarolasnak, a - most mar szerencsere csak - volt pasid egy eretlen tacsko, akik a farka iranyit (16 evesen nem is csoda mondjuk).


15 evesen nem, nem 'kell' lefekudni vele, csak akkor ha TE akarod - es ha lehet, 15 evesen te se feltetlenul akard, mert te is eretlen vagy hozza.

2017. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
A srác tényleg egy érzelmi zsaroló. Te meg még naiv is vagy. Ha megtennéd,egy pitsa lennél,aki ugrott egy srác szavára. 15 évesen még csak olvass a szexről.
2017. máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez a ribi xd
2017. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogadd vissza és ne is feküdj le vele. Ha tényleg szeretett volna, akkor várt volna. Így kiderült hogy nem szeretett. Lépj tovább.
2017. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!