Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 20 évesen megtalálhatom az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen megtalálhatom az igazit?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, sajnos vagy nem sajnos, de csak hosszú távú kapcsolatban tudok gondolkodni.

Alkalmi partnert el sem tudnék magamnak képzelni. Volt már egy hosszabb kapcsolatom (2 év) és egy rövidebb (fél év).

Engem személy szerint nagyon megvisel a szakítás, nagyon érzékeny vagyok e téren.

Szerintetek érdemes hosszú távúba gondolkozni, vagy egyáltalán megtalálhatom az igazit ennyi idősen??



2017. máj. 2. 18:34
 1/7 KnightBalazs ***** válasza:

Igen. 20 éves vagy like seriously megtalálhatod.


Mégis, hogy érted, hogy érdemes-e hosszú távúba gondolkozni, azt érdemes amit szeretsz szerintem. Ez nem hitel vagy befektetés, hanem életfelfogás.

2017. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen
2017. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam hogy érdemes mondjuk előbb karriert felépíteni, mint most az igaz szerelmet keresni?

Mármint nekem az lenne az igazi hogy találok valakit akivel közösen el tudjuk érni céljainkat, tudunk egymásnak segíteni,

viszont ilyen fiatalon nem szeretném erre alapozni az életem mert nem biztos hogy megtalálom azt a személyt aki képes kitartani mellettem.

Eddig úgy volt hogy jött a szerelem, a rózsaszín köd, elterveztem az életemet (életünket), majd pofára esés.

Fókuszáljak inkább a karrierre, és majd jön az igazi?

2017. máj. 2. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen.
2017. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert is ne?

En 21/L vagyok 15eves korom ota vagyok a baratommal mar egyutt elunk es imadjuk egymast ugy gondolom ha nekem 15evesen sikerult neked is ossze johet 20evesen

2017. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztató válaszokat! :)
2017. máj. 3. 00:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne találhatnád meg ennyi idősen? még fiatal vagy
2017. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!