Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálhatom az igazit külföldön, ha csak rövid időre megyek ki (1-2 hónap)?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
az kevés szerintem...de biztos nem 100%
2013. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha éppen az üveghegyen túlra készülsz akkor talán.
2013. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit csinálsz kint. Ha strihelni mész lesz rá esély.
2013. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 3 éve vagyok külföldön, de eddig nem nagyon futottam össze olyannal, akivel hosszú távon terveznék...

Viszont érdekes a kérdésfeltevés: Ha haszonlesésből tervezed kimenni, akkor a kinti férfiak sem hülyék: Nem fog kiemelni senkit a keleti blokkból, csak mert szép a szeme. Bantunégert azt viszont már találsz minden nyugati nagyvárosban, azok kaphatóak mindenre, elférsz 5. asszonynak a kibucba.

Ha fiú vagy, akkor meg a válasz: nem, ha csak nem vagy Brad Pitt.

2013. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, idény munkára megyek. Semmi haszonlesés, csak itthon nem találtam, ezért eszembe jutott ez. :)
2013. jún. 19. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Akkor elnézést!

Ez esetben az a válasz, hogy ez még sokaknak otthon sem sikerül. 1-2 hónap szerintem nagyon kevés, épp hogy megismered a dolgokat, hacsak nem kisvárosba mész. De ki tudja, ezt nemlehet behatárolni, lehet, hogy első héten találkozol valakivel, bár én eddig csak filmekben láttam ilyet. :D Nem tudom milyen idős vagy, de a kinti faszik nagy hányada ugyan arra megy,mint otthon: felpróbálni az új csajszit, aztán adieu!

Ha normálisabbra vágysz, arra ez az idő nagyon kevés, hogy megismerj valakit rendesen, főleg, ha az igazit keresed. (Ki nem?) Egy külföldi pedig nem fog Magyarországra menni, értehtő okokból, legalábbi nagyon ritka. Egy erasmusos lány is megszívta ezzel, mert összeszedett egy osztrák srácot, viszont a lány (jogász) csak otthon hajlandó dolgozni, a srác meg közölte, hogy akkor köszöni részéről ennyi volt. Érthető is volt, csak a lány gondolta máshogy.

Hova mész egyébként? Privátban is írhatsz, ha gondolod.


26/F

2013. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok és kisvárosba megyek, nyaralóövezetbe, tengerpart. Igazából tényleg csak kíváncsiságból írtam, hogy velem ez megtörténhet- e. Ismerek olyat, aki 2 hétig volt kinn, utolsó nap jöttek össze, 1-2 éve tart és nemsokára összeköltöznek :) De gondolom ez nem gyakori.....
2013. jún. 19. 23:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Mint írtam, semmi sem lehetetlen, akár még össze is jöhet, de ne erre alapozz...

Egyébként a külföldi párral annyival jobb a helyzet, hogy sok vitát el lehet sorvasztani a nyelvi csatornákon keresztül, így sokkal konfliktusmentesebb a kapcsolat, mint egy hazaival. Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy más kultúra, más szokások, ami lehet, hogy neked furcsa.

Mindenesetre sok sikert kívánok! ;)

2013. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!