Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem? Járok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Járok egy fiúval nem olyan régóta de nem érzem hogy szerelmes lennék belé! Hogyan tudnám visszautasitani úgy, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki azt válaszolja hogy "egyébként miért is kezdtél el vele járni" akkor mentségemre szóljon, hogy próbáltam elmondani a srácnak, hogy időre van szükségem átgondolni de mintha megse hallotta volna!

#párkapcsolat #járás #szakítás könnyen
2017. máj. 3. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt,hogy nem szeretnéd őt hitegetni azzal,hogy továbbra is vele maradsz mivel te megpróbáltad,de nem érzel iránta úgy ahogyan kellene.Meg,hogy nem akarod,hogy még komolyabb legyen a kapcsolatotok és majd akkor kelljen véget vetni neki.
2017. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mond ezt neki: Ne haragudj, de én nem érzem irántad azt, amit te irántam.
2017. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok minden rendben ment!:)
2017. máj. 26. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!