Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Utálok választani, főleg, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálok választani, főleg, ha két emberról van szó. Mit tegyek? (a többi leírásban)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon jóban vagyok, elég sokat beszélünk. Tél elején ismertem meg, tehát a suli miatt nem volt valami sok közös programunk, ezért is várom a nyarat és a szünetet, hogy tudjunk többet találkozni, jobban megismerni egymást és hasonlók. Nekem mindig is bejött, de csak barátként tekintek rá.. Azonban nemrég megismertem egy fiút, aki elég rendes, jófej és csúnyának se mondanám. Mindenképp ismerkedni akart, meghívott egy fagyira és nem tudom, hogy mit tegyek. Természetesen elmegyek de ha ő többet akar, mint barátság, én meg nem vagyok biztos benne akkor mondjam meg neki? Attól félek, hogy ha mégis összejönnénk, nem mehetnék olyan sokazt bulizni(a barátnőimmel)...kötött lennék :/ és a régi haverommal se találkozhatnék annyit.. És ha lenne lehetőség összejönni vele(mármint a haverommal) én azonnal "igent" mondanék rá, mert "ki ne akarna vele járni".. de akkor megbántanám a srácot(akivel nemrég ismerkedtem meg)

2017. máj. 8. 17:05
 1/1 anonim válasza:
Azt tedd ami neked jo. Ha neked a másik srác jobban bejön válaszd őt és o össze is akar veled jonni:)
2017. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!